Lets GT500 5000RPM soğutucu alınır mı?

yagcionur09

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Uzun süredir laptop soğutucu için araştırma yapıyordum ve hep kendime en uçuk ne var diye sorarken şöyle bir ürne denk geldim.

https://www.amazon.com.tr/IETS-dizüstü-bilgisayar-kademesiz-bilgisayarı/dp/B09FJDL7QP?th=1

Bu ürün diğer markaların laptop soğutucularına göre 2 kat hatta belki 2.5 kat daha pahalı. Yorumlar hiçbir laptop soğutucuda olmadığı kadar olumlu, herkes full devre almadan bile 12-13 derece çok rahat düşürdüğünü söylemiş. Herkes diğer laptop soğutuculardan çok farklı oldugunu söylüyor. YouTube'dan izledigim testlerde gerçekten de yorumlardaki gibiydi.

Bu laptop soğutucuyu kullanan var mı? Kullandıysa memnun mu, sıcaklıkları ne kadar düştü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende dün akşam sipariş verdim, Asus Rog Strix g16 laptop için, bende bayağıdır inceliyor ve araştırıyordum bu ürünü, yabancıların inceleme videoları dışında vlog bulamadım. Bakalım gelince göreceğiz test edip burada paylaşırım. Evet fiyatı diğer ürünlere göre çok yüksek ama ucuz etin yahnisi yenmez misali mi yoksa hayalkırıklığımı olacak. Olmadı 30 gün iade süresi var.

Kardeşim bende dün akşam sipariş verdim, ASUS ROG STRIX G16 laptop için, bende bayağıdır inceliyor ve araştırıyordum bu ürünü, yabancıların inceleme videoları dışında vlog bulamadım. Bakalım gelince göreceğiz test edip burada paylaşırım. Evet fiyatı diğer ürünlere göre çok yüksek ama ucuz etin yahnisi yenmez misali mi yoksa hayalkırıklığımı olacak. Olmadı 30 gün iade süresi var.

Nasıl hocam beğendiniz mi?

Geri
Yukarı