Steam Level nasıl arttırılır?

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Şu an Steam hesabım 10 seviye. Ben biraz daha arttırmak istiyorum. Nasıl arttırabilirim? Rozetler şu anlık Full seviyede. Fakat hiç oyun rozeti işlemedim. Oradan da kazanılabiliyormuş. Başka tavsiyesi olan var mı? Oyun alınca da XP veriyormuş ancak ne kadar veriyor bilmiyorum. İndirimlerde yaklaşık 100₺ harcayacağım. Kaç XP kazanabilirim oradan? Bir de oyun stokçusu rozeti var. Şu an 25+ oyun olanından var bende. Diğer seviye 50+ oyunda mı yoksa 100+ oyunda mı geliyor?

Steam hesabınızı rozet işleyerek seviye atlatabilirsiniz. Bunun için bolca rehberler var. Ucuz koleksiyon kartlarını alarak sizde olmayan oyunların rozetlerini dahi işleyerek seviye atlayabilirsiniz.

Hatrı sayılır bir şekilde seviye atlama hedefiniz varsa bunun en hızlı yolu kart setlerine parayı basıp yeni rozetler işlemeniz. Oyun sayısı rozetinden gelen XP'den pek bir şey beklemeyin.

Bir de oyun stokçusu rozeti var. Şu an 25+ oyun olanından var bende. Diğer seviye 50+ oyunda mı yoksa 100+ oyunda mı geliyor?

25+, 50+, 100+, 250+ şeklinde gidiyor.

Steam hesabınızı rozet işleyerek seviye atlatabilirsiniz. Bunun için bolca rehberler var. Ucuz koleksiyon kartlarını alarak sizde olmayan oyunların rozetlerini dahi işleyerek seviye atlayabilirsiniz.
Hocam koleksiyon kartı ucuz oyun önerebilir misiniz? Bende birkaç oyun var ancak koleksiyon kartları 30 kuruştan az değil. 30 kuruş neredeyse hiçbir şey ama yine de ucuz olursa daha iyi olur.
Hatrı sayılır bir şekilde seviye atlama hedefiniz varsa bunun en hızlı yolu kart setlerine parayı basıp yeni rozetler işlemeniz. Oyun sayısı rozetinden gelen XP'den pek bir şey beklemeyin.
Hocam parlak rozet ve normal rozet diye bir şey varmış galiba. Aralarındaki fark nedir?

Hocam parlak rozet ve normal rozet diye bir şey varmış galiba. Aralarındaki fark nedir?

Parlak rozet en fazla seviye 1 oluyor ve 100 XP veriyor. Ayrıca parlak kartlar normal versiyonlarından daha pahalı oluyor. Seviye atlamak için parlak rozet işlemek mantıksız. Görüntüsü beğenildiği için parlak rozet işliyorlar daha çok.

Buradaki oyunların koleksiyon kartlarını pazarda aratın. Ucuzsa hızlıca rozetleri işleyip seviye atlatın.
Burdakinler genelde level botları tarafından kapılıp stoksuz oluyo diye biliyorum. Ama bakmakdan zarar gelmez.

Tf2 key alıp level bot ile tradeleyebilirsin.
Hocam ben o bot işlerini hiç anlamıyorum ya. İşe yarıyor mu? Çok zor değilse trade yaparım biraz.
Parlak rozet en fazla seviye 1 oluyor ve 100 XP veriyor. Ayrıca parlak kartlar normal versiyonlarından daha pahalı oluyor. Seviye atlamak için parlak rozet işlemek mantıksız. Görüntüsü beğenildiği için parlak rozet işliyorlar daha çok.
O zaman normal kart almak daha mantıklı. Teşekkürler hocam.

Hocam ben o bot işlerini hiç anlamıyorum ya. İşe yarıyor mu? Çok zor değilse trade yaparım biraz.
Ben yaptığımda normalden 20tl daha ucuza gelmişti. Gayet iyi sistem. Sevinç level bot ile yapmıştım ben. Sevinç level botu arkadaş ekledikten sonra youtube da komutları var ordan bakabilirsin kaç level yapmak istiyorsan hesabını sana hangi key lazım veya ne kadar gem lazım söylüyor. Ama 20 için atıyorum 1.4 tf2 key gerekiyor ya 1 tf2 key yollucaksın istediğine ulaşamıcan ya da 2 tf2 key atcan daha fazla alcan küsürlü rakamlar yok maalesef.

Geri
Yukarı