Steam Seviye nasıl arttırılır?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, Steam seviyesini nasıl arttırabilirim? Şu an 7 level hesabım. Profil düzenleme vs tarzı şeyler yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapılıyor o?

Şimdi adını hatırlamıyorum ama benim kullandığım bir tane vardı. Sana oyun kartı atıyor sen de onları rozet olarak işleyip en hızlı şekilde XP kasıyorsun. Takas ile sen ona cevher ya da eşya atıyorsun, o da sana kart atıyor. Google'a "Steam Level Bot" yazarsan talimatlı video çıkar.

Roze işleyin hocam. Bir oyunun kartlarının hepsini alınca işle kısmı geliyor zaten.

Hocam pazardan oyun kartı satın alın basın öyle Steam seviyesi leveli yükseliyor.

Oyun rozeti işleyeceksiniz kart düşürün veya alın.

Ben 5 lvlden 16 seviye oldum böyle arada para atıp seviye basıyorum hala.

Ban yedirecek türden şeylere girmeyin.

Şimdi adını hatırlamıyorum ama benim kullandığım bir tane vardı. Sana oyun kartı atıyor sen de onları rozet olarak işleyip en hızlı şekilde XP kasıyorsun. Takas ile sen ona cevher ya da eşya atıyorsun, o da sana kart atıyor. Google'a "Steam level bot" yazarsan talimatlı video çıkar.

Idle Master'den mi bahsediyorsunuz. Otomatik oyun oynuyor sana kart düşürüyor rozeti işleyerek sende level atlıyorsun onu diyorsan, kaç defa yaptım 19 level şu anda hesabım birazcıkta para yatırırsan 30 40 levele kadar ulaşırsın.

Sakına girmeyin bu işlere ban yersiniz gidin 40 TL atın 12 seviye olursunuz zaten.
Idle Master'den mi bahsediyorsunuz.

Idle Master'dan bahsetmiyorum, takas yapmak da ban sebebi değil. Buradaki bota hesabınla giriş yapmıyorsun, Steam'den arkadaş ekleyerek takas gerçekleştiriyorsun.

@MacArthur_1880 Bilmediğiniz konularda insanları yanlış bilgilendirmeyin. Para yatırmadan da, hesabında birikmiş cevher var ise hiç para harcamadan level kasabilir.

2015'den beri aktif bir hesabım var, ban yemek için bir sebep yok, doğal olarak ben de ban yemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı