Steam Seviye nasıl arttırılır?

Hocam parayla oyun kartları alıp bunları rozet adı altında işliyorsunuz. Her rozet 100 xp veriyor. Levellarda artıkça bir level almak için gereken xp miktarıda artıyor. Yani olay doğru oranda ilerliyor. Steamde profil sekmesi altında rozetler var oradan girdikten sonra var olan oyun kartları ile rozet işleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Hocam pazardan oyun kartı satın alın basın öyle Steam seviyesi leveli yükseliyor.

Oyun rozeti işleyeceksiniz kart düşürün veya alın.

Ben 5 lvlden 16 seviye oldum böyle arada para atıp seviye basıyorum hala.

Ban yedirecek türden şeylere girmeyin.
Hocam bir arkadaş bana 40 cevher atmış bir de oyun kartları var 15 20 tane şimdi bunları cevhere mi dönüştüreceğim. Doğal kasma olsun isterim zaten ban yedirecek şeylere girmek istemiyorum.

Hocam parayla oyun kartları alıp bunları rozet adı altında işliyorsunuz. Her rozet 100 xp veriyor. Levellarda artıkça bir level almak için gereken xp miktarıda artıyor. Yani olay doğru oranda ilerliyor. Steamde profil sekmesi altında rozetler var oradan girdikten sonra var olan oyun kartları ile rozet işleyebilirsiniz. Kolay gelsin.
Rozetler sekmesinde 28 görevden 16 tanesi tamamlandı yazıyor. 8lvl olmak için 40xp gerekiyor diyor bu sekmedeki göreveleri ve var olan oyunların kartlarınımı tamamlamalıyım ? Tamamlayınca bir oyundaki kartlar bu tamamlanmışları ne yapacağım ?

Hocam bir arkadaş bana 40 cevher atmış bir de oyun kartları var 15 20 tane şimdi bunları cevhere mi dönüştüreceğim. Doğal kasma olsun isterim zaten ban yedirecek şeylere girmek istemiyorum.
Cevher dönüştürmenize gerek yok. Hangi rozetleri açmak istiyorsanız onun kartlarını alın ya da elinizde var olan kartlar için hangi rozet açılıyorsa o tarafa yönelin. Direk o rozet için gerekli kartlar varsa rozeti işleyebilirsiniz eğer yoksa eksik olanları satın alıp işleyebilirsiniz.

Rozetler sekmesinde 28 görevden 16 tanesi tamamlandı yazıyor. 8lvl olmak için 40xp gerekiyor diyor bu sekmedeki göreveleri ve var olan oyunların kartlarınımı tamamlamalıyım ? Tamamlayınca bir oyundaki kartlar bu tamamlanmışları ne yapacağım ?
Tamamlanan rozetin kartlarını satabilir ya da takas yoluyla yeni rozet için istediğiniz diğer kartları alabilirsiniz. Oradaki görevleri yapmak size daha fazla xp kazandıracağından o görevleride yapabilirsinizi.

Cevher dönüştürmenize gerek yok. Hangi rozetleri açmak istiyorsanız onun kartlarını alın ya da elinizde var olan kartlar için hangi rozet açılıyorsa o tarafa yönelin. Direk o rozet için gerekli kartlar varsa rozeti işleyebilirsiniz eğer yoksa eksik olanları satın alıp işleyebilirsiniz.

Tamamlanan rozetin kartlarını satabilir ya da takas yoluyla yeni rozet için istediğiniz diğer kartları alabilirsiniz. Oradaki görevleri yapmak size daha fazla xp kazandıracağından o görevleride yapabilirsinizi.
Hocam merhaba dediğinizi yaptım. Şimdi beni 8 lvl yaptı. Bu ekran dakileri bana hediyemi veriyor ? Birde bu elimdeki aldığım kartları satmayıp cevher yaparsam ne olur ?

Dosya Ekleri

• Adsız11.png
    Adsız11.png
    361,7 KB · Görüntüleme: 31
Hocam merhaba dediğinizi yaptım. Şimdi beni 8 lvl yaptı. Bu ekran dakileri bana hediyemi veriyor ? Birde bu elimdeki aldığım kartları satmayıp cevher yaparsam ne olur ?
Evet hediye veriyor. Cevher yapmak çok karlı bir iş değil. Tabi istiyorsanız yapabilirsiniz size kalmış bir durum bu. Yani cevhere dönüştürmek şu şekilde oluyor örnek vermek gerekirse sizin almak istediğiniz bir PC var diyelim. Bu PC 100 TL Dolar olarakta 5 Dolar tutuyor siz bu PC'yi hem Dolar ödeyerek hemde TL ödeyerek alabilirsiniz. Siz ilk önce dövüz hesabınızdan 5 Dolar bozdurup sonra PC'yi almakla direk 5 Dolar verip PC almanız arasında fark yok. Ama Doları bozdururken şudur budur banka komisyon alır bu olur işleri var.

Evet hediye veriyor. Cevher yapmak çok karlı bir iş değil. Tabi istiyorsanız yapabilirsiniz size kalmış bir durum bu.
Anladım hocam, peki bu cevher olayı ne işe yarıyor o konu hakkında hiç bilgim yokta ? Birde profil düzenleme olayı kaç lvl dan sonra güzelleşiyor. 7 8 lvl da kısıtlı mı ?

Anladım hocam, peki bu cevher olayı ne işe yarıyor o konu hakkında hiç bilgim yokta ? Birde profil düzenleme olayı kaç lvl dan sonra güzelleşiyor. 7 8 lvl da kısıtlı mı ?
Profil düzenleme olayı kaç leveldan sonra güzelleştiği soruna cevap senin açtığın vitrinlerle neler yaptığına göre değişir. Evet kısıtlı. Cevherle ilgili sorun için:
Steam cevher ya da Steam Gem, para kazanmak veya seviye atlamak isteyen kullanıcıların kazanç elde ettiği yollardan biridir. Cevherleri biriktirerek 1000 cevher sayısına ulaştığımızda, cevher çuvalı oluşturabiliriz. Oluşturduğumuz cevher çuvallarının piyasasını yapabilirsiniz.

Profil düzenleme olayı kaç leveldan sonra güzelleştiği soruna cevap senin açtığın vitrinlerle neler yaptığına göre değişir. Evet kısıtlı. Cevherle ilgili sorun için:
Anladım hocam onu inceleyeceğim şimdi 10 lvl oldum ve kırmızı yuvarlak oldu 10 sayısının etrafı önceden maviydi. Birde profille alakalı birşey açıldı. Dediğiin gibi kartları alıyorum rozet yapıyorum.

12 lvl oldum şimdi hocam. Profil vitrin sergileme geldi 10 lvl dan sonra. Birde bazı 2 3 oyunda sonradan gördüğüm eksik kartları toplu şekilde alma butnu vardı ordan toplu alınca steam lacivert ekranda kitlenmiş gibi kaldı çık gir yaptım öyle düzeldi.

Dosya Ekleri

• Adsız22.png
    Adsız22.png
    360,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı