LG 22MK400H 1ms 75 Hz monitör nasıldır?

Bütçenizin sınırlı olduğunu ve 600'ün son rakam olduğunu biliyorum fakat şu monitörü size tavsiye ederim. 100 lira daha koyup kaliteli bir şey almanız akıllıca olur. Hem de freesync modunu açınca 72 hz oluyor. Eğer 600 liranın altında bir monitör alacaksanız a, b monitörlere bakabilirsiniz. B linkindeki yani BenQ GW2270H overclock ile 73hz olabiliyor.
Yorumun için çok teşekkür ederim. Senin başını çok ağrıttım kusura bakma. LG 430h modeli şuan kafama yatıyor gibi. Son olarak Viewsonic nasıl? Yukarıda var linkini atmıştım.

Sizin attığınız modelde de freesync var aynı model diyebiliriz. Benim aldığımda TN panel oyun oynayacaksan pek fark etmiyor.
Amacım genellikle oyun oynamak. İps de renkler daha iyi o yüzden almak istiyorum. Yani ips düşünürsem LG 22mk430h 610 TL. Eğer tn almak istersem LG 22mk400h 500 TL. LG 22mk400h İncehesap da freesync yazmıyor ancak diğer sitelerde var. Yani bu monitör freesync destekliyor mu?

Amacım genellikle oyun oynamak. İps de renkler daha iyi o yüzden almak istiyorum. Yani ips düşünürsem LG 22mk430h 610 TL. Eğer tn almak istersem LG 22mk400h 500 TL. LG 22mk400h İncehesap da freesync yazmıyor ancak diğer sitelerde var. Yani bu monitör freesync destekliyor mu?
LG kendi sitesinde bakarsanız orada freesync olduğu yazıyor. Paylaşmış olduğunuz linkte de freesync özelliği mevcut zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı