LG 22MK400H parlaklığını daha da azaltmak mümkün mü?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
LG 22MK400H monitörü 5-6 aydır kullanıyorum ve memnunum kendisinden. Fakat gece odada ışık yanmayınca en az parlaklıkta dahi biraz rahatsız ediyor gözü. Bu parlaklığı bir yazılım desteği ile veya serviste bir ayar yaptırarak daha da azaltmak mümkün müdür?

LG logosu altında buton var ve ayarlardan değiştirebiliyorsunuz. Ben de kullanıyorum ve bu yazıyı ona bakarak yazıyorum. Yardımcı olmaya hazırım.

LG logosu altında buton var ve ayarlardan değiştirebiliyorsunuz. Ben de kullanıyorum ve bu yazıyı ona bakarak yazıyorum. Yardımcı olmaya hazırım.
Yok zaten o "joystick" butonuyla parlaklığı geceleri en düşükte kullanıyorum. Odanında ışığı yanmadığı için monitör gözümü alabiliyor. Demek istediğim bir program veya başka bir yolla bu parlaklığı daha da azaltmak mümkün mü? Sanırım üretilen panel ile alakalı bu. İphone telefonlar gerçekten panel konusunda iyi iş çıkartıyor. Gece karanlığında parlaklığı en aza indirdiğinizde sanki bir kitap gibi gözüküyor telefon size. Ama Samsung, LG gibi telefonlarda en az parlaklıkta bile insanın gözünü rahatsız ediyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı