Elektronik LG 24GN600-B 3.599TL!

24 inç olması oyun deneyiminizi olumsuz yönde etkiliyor mu? Yani keşke 27 alsaydım dediğiniz oldu mu? HDR'ı kaliteli mi? Siyahlar nasıl? MSI Optik G24 veya 27 alacaktım şimdi bunu görünce tekrardan kafam karıştı. Şimdiden teşekkürler.

Hayır tabii ki. 27 aksine çok büyük FPS oyunları için fazla büyük. HDR kaliteli değil kullanmıyorum, görüntüyü bir tık mavi yapıyor. Ama bu fiyat bandındaki monitör için normal HDR kalitesi. Siyahlar iyi. IPS panel sonuçta. Birkaç köşede IPS glow var normal olarak.

Ben de pckolikten aldım 3500e satmıştım 2 ay önce. 3500'e de Gigabyte F2 aldım😁

Bunu da alsanız 4kya gider gibi. Doğum günün kutlu olsun bu arada :)

Son düzenleme:
Hayır tabii ki. 27 aksine çok büyük FPS oyunları için fazla büyük. HDR kaliteli değil kullanmıyorum, görüntüyü bir tık mavi yapıyor. Ama bu fiyat bandındaki monitör için normal HDR kalitesi. Siyahlar iyi. IPS panel sonuçta. Birkaç köşede IPS glow var normal olarak.

Bunu da alsanız 4kya gider gibi.

Teşekkürler.

Bunu da alsanız 4kya gider gibi. Doğum günün kutlu olsun bu arada :)
Teşekkürler dostum da işlemci piyasasının düşmesini bekliyorum. Parayı biraz oraya harcayalım. Yükseltme yapacağım 😁

Geri
Yukarı