LG 34WL750-B 6999TL!

Eğer sırf hikayeli mod oynanmayacaksa ama ultrawide monitör isteniyorsa bunun yerine 600 lira daha eklenilip şu alınabilir:

@Rustin Cohle ben de iş için düşünüyorum. 60Hz olması sizin için sorun olmuyor mu? O konuda ciddi soru işaretlerim var. Bir süredir 27" 2K 165Hz Dell monitor kullanıyorum. 60Hz e geçiş yapmak üzecek gibi. O akıcılığa çok alıştım.

Eskiden rekabetçi oyun için 144Hz kullanıyordum buna geçtim 2 gün zorluk çektim sonrasında görüntü kalitesi güzel olduğu için göz ardı ettim. Zaten FPS kitlemediğim zaman akıcılık süper seviyede artıyor. İş için ise timeline edit gibi işlerde efsane.

@Rustin Cohle ben de iş için düşünüyorum. 60Hz olması sizin için sorun olmuyor mu? O konuda ciddi soru işaretlerim var. Bir süredir 27" 2K 165Hz Dell monitor kullanıyorum. 60Hz e geçiş yapmak üzecek gibi. O akıcılığa çok alıştım.

Şu modeli çok istiyorum fakat fiyatları dehşet seviyelerde.

Hocam yüksek yenileme hızından düşüğe geçmek biraz kötü etkiler.

Eğer sırf hikayeli mod oynanmayacaksa ama ultrawide monitör isteniyorsa bunun yerine 600 lira daha eklenilip şu alınabilir:

29.5 inç hocam bu.

2. ve 3. monitorlerim 60 Hz. O monitörlere geçince attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyorum. Bir de yormaya başladı 2,3 monitör. Tek monitor olup ultrawide olması daha mantıklı geliyor. :)

Sağlam para biriktirip niyetimde ASUS ROG STRIX 49 inç olanı var. Onu alacağım inşallah para yeterse yapış diyeceğim fakat 20k o monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı