LG 24GN600-B iyi midir?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar merhaba. Babam normal fiyatı 2.149 TL olan bu monitörü kampanya ve indirimler ile 1.625 TL'ye almış. Aldığı yerdeki adam monitörü bayağı övmüş. Normalde AOC 24G2U alacaktım. Fakat o 2.149 TL idi. Babamda bunu tercih etmiş.

Monitör ne kadar iyidir? Her hangi bir sıkıntı çıkartır mı? AOC 24G2U yerine bunu almamız iyi mi olmuş? AOC 24G2U'ya göre eksikleri ve artıları nelerdir?

IMG-20210325-WA0008.jpg

Arkadaşlar merhaba. Babam normal fiyatı 2.149 TL olan bu monitörü kampanya ve indirimler ile 1.625 TL'ye almış. Aldığı yerdeki adam monitörü bayağı övmüş. Normalde AOC 24G2U alacaktım. Fakat o 2.149 TL idi. Babamda bunu tercih etmiş.

Monitör ne kadar iyidir? Her hangi bir sıkıntı çıkartır mı? AOC 24G2U yerine bunu almamız iyi mi olmuş? AOC 24G2U'ya göre eksikleri ve artıları nelerdir?

Eki Görüntüle 941041
İkisi de benzer özelliklere sahip.

Hocam üstün olduğu tüm özellikleri yazar mısınız?
@Darth.Vader hocam 24G2U’da Abobe RGB desteği var, internetten araştırırsanız olmayan ile olan arasında ki farkı görebilrisiniz. sRGB farkı yeterli diye düşünüyorum. Onun dışında arka aydınlatma, kalite vs Pivot’un tilt aralığı da var hocam, her halükarda 24G2U daha üstün yani. Bu arada biraz fazla abartmış olabilirim hocam, aralarında “inanılmaz” derecede bir fark yok.

Son düzenleme:
@Darth.Vader hocam 24G2U’da Abobe RGB desteği var, internetten araştırırsanız olmayan ile olan arasında ki farkı görebilrisiniz. sRGB farkı yeterli diye düşünüyorum. Onun dışında arka aydınlatma, kalite vs Pivot’un tilt aralığı da var hocam, her halükarda 24G2U daha üstün yani. Bu arada biraz fazla abartmış olabilirim hocam, aralarında inanılmaz derecede bir far yok.
LG'nin hiç artısı yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı