LG 24GN600-B vs. AOC 24G2U vs.ACER KG242YP

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
3 monitör arasından hangisini almam benim için daha sağlıklı olur? Önceliğim renk canlılığı ve sonrasında FPS oyunlarında vereceği performans olabilir.
  • LG 24GN600-B
  • AOC 24G2U
  • ACER KG242YP

ASUS TUF serisinden monitörler vardı kafamda fakat renk kalitesinin çok tatmin edici olmadığını duyduğum için vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
24G2U'yu öneririm renk gamutu gayet iyi.

G2u kaliteli bir monitör ancak çok ölü pixel cıkıyor imkanınız varsa test edip alacaksanız g2u alın deneme imkanınız yoksa ben olsam LG'yi alırdım LG de ghosting ışık sızması vb sorunu yok IPS panel 1ms her özellik var. Kronik sorunuda yok.
Test edip alacağım. Ama en azından üç modelde aldıktan sonra pişman etmeyecek derecede kaliteli ürünler değil mi?

G2U kaliteli bir monitör ancak çok ölü pixel cıkıyor imkanınız varsa test edip alacaksanız G2U alın deneme imkanınız yoksa ben olsam LG'yi alırdım LG'de ghosting ışık sızması vb. sorunu yok IPS panel 1ms her özellik var. Kronik sorunu da yok.

Hocam almadan önce ölü piksel olmasa bile sonradan çıkabiliyor. Ben aldım, tamamen kusursuzdu 1-2 ay sonra bir tane ölü piksel çıktı mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı