LG 24GN650-B Monitörde ölü piksel

Satıcıya mesaj atamıyorum beklenmeyen bir hata olustu diyor devamlı müşteri temsilcisi kafasına göre sohbetten ayrılıyor muhteşem ya cidden bir daha gitti gidiyoru tercih edersem Allah belami versin.

Satıcıya mesaj atamıyorum beklenmeyen bir hata olustu diyor devamlı müşteri temsilcisi kafasına göre sohbetten ayrılıyor muhteşem ya cidden bir daha gitti gidiyoru tercih edersem Allah belami versin.
Bayağı kötü bir deneyim olmuş hocam sizin için. Gg hiçbir zaman güven verici bir site olmadı bana kalırsa.

Satıcı ile iletişime geçmen en büyük hatan. Satıcı ürünü sattıktan sonra umrunda olmaz. Bu yüzden gittigidiyor var aracı olması için. Müşteri hizmetleri de bu şekilde davranıyorsa 14 günde dolmadıysa ürün iade talebi oluştur ve beğenmedim seçeneğini işaretle. Kargo kodu verir sana. Gidip o kodla ürünü iade et. Satıcıya laf anlatmak zorunda değilsin. Bu senin yasal bir hakkın. İster anlasın ister anlamasın.

Geçmiş olsun hocam. Müşteri hizmetlerine
Bu linki gönderin. Ayrıca Alo 175 Tüketici Danışma Hattını da arayabilirsiniz. Gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Onlar yokuşa sürdükçe siz de yokuşa sürün. Her türlü almak zorundalar. Sırf bunlarla uğraşmamak için aynı monitörü Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Satıcı ile iletişime geçmen en büyük hatan. Satıcı ürünü sattıktan sonra umrunda olmaz. Bu yüzden gittigidiyor var aracı olması için. Müşteri hizmetleri de bu şekilde davranıyorsa 14 günde dolmadıysa ürün iade talebi oluştur ve beğenmedim seçeneğini işaretle. Kargo kodu verir sana. Gidip o kodla ürünü iade et. Satıcıya laf anlatmak zorunda değilsin. Bu senin yasal bir hakkın. İster anlasın ister anlamasın.
Gitti gidiyor benimle muhatab bile olmuyor ben iade talebinde bulunduğunda satıcı ile bile konuşmadan gitti gidiyor bana servise gönderin iade alamayiz dedi ben de dedim ki ürünü beğenmedim servis ne alaka? O da bir telefon ediyim satıcıya dedi sonra döndü monitörü kaç saat kullandin dedi bende yaklaşık 5 saat dedim testlerini yaptım işte sadece iade ölü pixeli araştırdım dedim oda 2 saati geçtiyse iade yine edemezsiniz dedi gitti gidiyor temsilcisi. Satıcı is içinde bile yoktu.

Gitti gidiyor benimle muhatab bile olmuyor ben iade talebinde bulunduğunda satıcı ile bile konuşmadan gitti gidiyor bana servise gönderin iade alamayiz dedi ben de dedim ki ürünü beğenmedim servis ne alaka? O da bir telefon ediyim satıcıya dedi sonra döndü monitörü kaç saat kullandin dedi bende yaklaşık 5 saat dedim testlerini yaptım işte sadece iade ölü pixeli araştırdım dedim oda 2 saati geçtiyse iade yine edemezsiniz dedi gitti gidiyor temsilcisi. Satıcı is içinde bile yoktu.
İade talebini direk siparişlerim üzerinden yapıyorsun dimi? Müşteri hizmetleri bağlanmıyor oraya direk otomatik olarak yönlendiriliyorsun site üzerinden. Siparişlerim üzerinden tekrar eder misin? 3-5 saat kullanmanın önemi yok. Monitörü açtın renklerini beğenmedin , hoşuna gitmedi. İade etmek istiyorsun bu kadar.

Keşke 1 saat kullanıp kutusuna koydum deseydin hocam. Bunlara dürüstlük yaramıyor anlayacakları dilden.

Ölü piksel dışında hiçbir sorunu yok monitör her anlamda çok iyi. Tüm testlerini yaptım HDR denedim Resident Evil da denedim Doom da denedim çok güzel gözüküyor oyunlar 144Hz çalışıyor kontrolü çok basit ve güzel birçok modu var. Ölü piksel çıkmasına rağmen yine aynısını alacağım yani siz düşünün ne kadar sevdiğimi.

Evet hocam mükemmel bir monitör cidden ben de aşık oldum.

Geri
Yukarı