LG 24GN650-B monitörü yorumum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 6:20 civarlarında kıyaslıyor.
Daha önce TN panel kullanmadım. Asus ile kıyasladım renkleri hep. LG çok daha iyi hocam.

Arkadaşlar LG 24GN650-B bugün teslim aldım monitörün sağ tuşu çalışıyordu sonradan çalışmamaya başladı şu an çalışmıyor. İtopya'dan satın aldım.

Arkadaşlar LG 24GN650-B bugün teslim aldım monitörün sağ tuşu çalışıyordu sonradan çalışmamaya başladı şu an çalışmıyor. İtopya'dan satın aldım.

Ben herhangi bir sorun yaşamadım. Sağ tuş derken joystick var zaten monitörde? Sağ tarafı çalışmıyorsa eğer LG onscreen display ile ayarlayabilir ya da iade edebilirsin.

Merhaba monitörü bende yeni aldim (1652 TL) kutusundan çıkarıp ilk olarak kutu iceriğini inceledim. Klavuzda hdmi ve dp kablosunun mevcut olduğu gösterilirken içerisinde hdmi kablosu çıkmadı, sadece dp kablosu var.

Bundan dolayı geri paketledim, trendyol gamers arena satıcısı yani integra yarın arayıp soracagim.
Satici soruları kısmında trendyolda hdmi kablosu var seklinde belirtilmiş.

Sizlerdeki üründen hangi kablo çıktı yazabilir misiniz ?

Merhaba monitörü bende yeni aldim (1652 tl) kutusundan çıkarıp ilk olarak kutu iceriğini inceledim. Klavuzda HDMI ve DP kablosunun mevcut olduğu gösterilirken içerisinde HDMI kablosu çıkmadı, sadece DP kablosu var.

Bundan dolayı geri paketledim, Trendyol gamers arena satıcısı yani integra yarın arayıp soracagim.
Satici soruları kısmında Trendyol'da HDMI kablosu var seklinde belirtilmiş.

Sizlerdeki üründen hangi kablo çıktı yazabilir misiniz?

Sadece DP kablosu çıktı kutudan HDMI kablosu çıkmadı ana üründede sorun çıkmadı suanda kullanıyorum.

Geri
Yukarı