LG 24GN650-B vs 24GN600-B

Fallen God

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 650 modelinin daha iyi olduğunu biliyorum ama kararsız kaldım. Trendyol'da olanın modeli daha iyi ama İtopya daha güvenilir. Sizce hangisinden almalıyım?

LG 23.8 24GN600-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör| ITOPYA.COM

LG 24gn650-b 23.8 Inch 144hz 1ms Fullhd Amd Freesync Ips Hdr10 Pivot Gamıng Moniör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Trendyol'dakini alın. Satıcı puanı 10. İtopya güvenilir ama bir sıkıntı çıkıncada ölü piksel gibi, iade almazlar. Monitör alırken Amazon dan almak en mantıklısı.

Bence git Vatan'a, görerek al. Test yaptırıp öyle al.
Bir de şöyle bir şey var; hiç ölü piksel çıkmasa bile başka sorunu olabilir. Mesela IPS GLOW.

650 modelinde yükseklik ayarlayabiliyorsun ve ekranı yatay yapabiliyorsun bir de biraz daha ağır. Başka bir fark yok. Aradaki fiyat farkına değer yani 650 daha mantıklı.

Monitörü almadan önce şu konuma göz atın. Şu ana kadar 7 geri dönüşün 6'sında coil whine mevcut 650B'nin. Bu coil whine vakalarından 1'i 600B. Bu demek değildir ki sizin alacağınız monitörde CW olacak, hayır. Sadece bilginiz olsun.

Monitörü almadan önce şu konuma göz atın. Şu ana kadar 7 geri dönüşün 6'sında coil whine mevcut 650B'nin. Bu coil whine vakalarından 1'i 600b. Bu demek değildir ki sizin alacağınız monitörde cw olacak, hayır. Sadece bilginiz olsun.

Gördüm hocam peki AOC C24G1 nasıl onda da kronik sorun vb. var mı?

Geri
Yukarı