LG 25" 25UM58-P nasıldır ?

aygunbayir

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konuyla alakalı değil ama kullandığın monitörün incelemesini yapar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bütçeyi ve sahip olduğunuzu sistemi felan söyleyin, ona uygun bir monitör bulalım.

aslında bir monitör buldum bugün ama fark ettim ki 27 inç monitörler daha güzel. 600 liraya 24 inç almak yerine 900 liraya 27 inç almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. 740 liraya hp'nin 27" ips monitörü var ama alınır mı bilmiyorum. samsung en gelişmiş ekranlara sahip ama samsung'un ips-pls monitörleri pahalı. kafam çok karışık anlayacağın :)

aslında bir monitör buldum bugün ama fark ettim ki 27 inç monitörler daha güzel. 600 liraya 24 inç almak yerine 900 liraya 27 inç almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. 740 liraya hp'nin 27" ips monitörü var ama alınır mı bilmiyorum. samsung en gelişmiş ekranlara sahip ama pls monitörler pahalı. kafam çok karışık anlayacağın :)
Hâlâ tam bütçe ve sahip olduğunuz sistemi söylemediniz :D.

Hâlâ tam bütçe ve sahip olduğunuz sistemi söylemediniz :D.

2.500 lira bütçem var. kasa ve monitör alacağım bu bütçeyle. monitöre 900 lira harcarsam kasaya 1600 lira kalacak. IPS olsun, büyük ekran olsun, mümkünse SAMSUNG olsun çünkü teknolojisi önde. Fiyat olarak da ne kadar ucuz o kadar iyi diyorum, çok pahalı bir monitör alırsam ekran kartından kısıcam ya da hiç ekran kartı alamıycam.

2.500 lira bütçem var. kasa ve monitör alacağım bu bütçeyle. monitöre 900 lira harcarsam kasaya 1600 lira kalacak. IPS olsun, büyük ekran olsun, mümkünse SAMSUNG olsun çünkü teknolojisi önde. Fiyat olarak da ne kadar ucuz o kadar iyi diyorum, çok pahalı bir monitör alırsam ekran kartından kısıcam ya da hiç ekran kartı alamıycam.
İşlemci: İ3 6098P
Anakart: MSI B150M Bazooka
RAM: Kingston HyperX Fury 8 GB 2133 Mhz
Ekran Kartı: Sapphire RX460 2G
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
Kasa: Dark N10
Güç Kaynağı: High Power 80+Bronze 500 W
Monitör: AOC G2260VWQ6
Toplam 2532 TL

Teknobiyotik'ten toplandı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı