Çözüldü LG 27" 27GL850-B vs Gigabyte AORUS 27" FI27Q

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 102
Çözüm
LG hakkında neden öyle dediniz biraz açıklar mısınız?

TV konusunda oled ekranlı TV'ler tam bir facia. Üstelik nelerin garanti kapsamında olduğu belli değil. Oled yanıkları sebebiyle çok fazla kötü yorumlar da mevcut. Teknik servisleri de kaçamak cevaplar vermekten geri durmuyorlar. Bunu yakın bir arkadaşım yaşadı.

Monitör kısmı ile ilgili olarak yakın arkadaşlarımda LG monitör kullananlar var. Özellikle son çıkan yeni monitörleri ile ilgili çok fazla zorluk çektiler. Kalitesinden memnun değiller. Klasik IPS panelin getirdiği tüm olumsuz özellikleri dibine kadar yaşatıyor dediler. İnternetteki kötü yorumları da okuduktan sonrada benim düşüncem bu yönde. Tavsiye etmiyorum.

Gigabyte daha iyi olabilir. Hatta 2K, nano-IPS ekranlı ViewSonic markalı bir monitör de vardı. Ona da bakabilirsin.
Monitör veya TV konusunda LG markasına zerre güvenim yok. Gigabyte öneririm. Yanlış bilmiyorsam Technopat Gigabyte olan monitörün incelemesini yapmıştı?
TV konusunda katılmıyorum. Samsung ve LG bu işin ustaları. Yazılımsal açıdan her markadan daha iyi. Monitör olarak son tercih olabilir, ama TV konusunda çok iyiler.

LG hakkında neden öyle dediniz biraz açıklar mısınız?

TV konusunda oled ekranlı TV'ler tam bir facia. Üstelik nelerin garanti kapsamında olduğu belli değil. Oled yanıkları sebebiyle çok fazla kötü yorumlar da mevcut. Teknik servisleri de kaçamak cevaplar vermekten geri durmuyorlar. Bunu yakın bir arkadaşım yaşadı.

Monitör kısmı ile ilgili olarak yakın arkadaşlarımda LG monitör kullananlar var. Özellikle son çıkan yeni monitörleri ile ilgili çok fazla zorluk çektiler. Kalitesinden memnun değiller. Klasik IPS panelin getirdiği tüm olumsuz özellikleri dibine kadar yaşatıyor dediler. İnternetteki kötü yorumları da okuduktan sonrada benim düşüncem bu yönde. Tavsiye etmiyorum.

Gigabyte daha iyi olabilir. Hatta 2K, nano-IPS ekranlı ViewSonic markalı bir monitör de vardı. Ona da bakabilirsin.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı