LG 27GL850-B vs AORUS FI27Q-P

144 Hz. Ve 165 Hz. Göz ayırt eder mi?

Ben 27fiq modelini özellikleri açıkken 120Hz'de çalışıyor diye biliyorum ama emin değilim kesin iddaa etmiyorum. Bu arada ben 27FIQ-P modelini aldım 5050 TL'ye geldi. Çok memnunum ne ölü pixel çıktı ne de parlama sorunu var. Bence seni çok zorlamayacaksa LG ile arasında ki 750 - 800 TL fiyat farkını verip 27FIQ-P modelini al derim. Oyun ağırlıklı kullanıyorsan daha yüksek puanlamaya sahip ve fazla özelliği mevcut ya da ben yazılımcıyım veya okuma ile işim çok oluyor diyorsan ekran okunabilirliği daha net. Benim 2 monitörü de yanyana deneme fırsatım oldu ve inan ki 2sini farklı zamanlarda kullanmış olsan aralarındaki farkı anlayamazsın bile. Sadece yanyana iken şunun şu özelliği ötekinden daha iyi ya da daha köyü diyebiliyorsun. Göze batan en büyük fark 27FIQ-Pnin oyun için daha fazla özelliğe sahip olması. Tabi bu sana kalmış eğer o kadar fiyata değmeyeceğini düşünüyorsan LG'de alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı