LG 27GL83A-B ayar nasıl yapılır?

Pandorria

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün 27GL83A siparişi verdim Amazon üzerinden. 10 yıldır aynı monitörü kullanıyordum. O yüzden yeni monitör gelince ne yapacağım, neleri kontrol edeceğim, nasıl ayarlar yapacağım bilmiyorum. İnternette araştırdım biraz ama tam olarak anlayamadın nasıl kalibrasyon yapacağımı.

Bilen arkadaşlar ince ayar nasıl yapılır, kalibrasyon vs yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör gelince ilk başta etrafını ve parçalarını kontrol edin.
Ardından ayağını takıp, kabloları takın.
FreeSync ve parlaklık gibi özellikler için monitörünüzün ayarını yapabilirsiniz.
Sonra ölü piksel ve ışık sızması var mı diye attığım linkteki sayfada renkleri tam ekran yapıp ölü piksel ve ışık sızmasını kontrol edin.
Sıkıntı yoksa hayırlı olsun...

Merhaba arkadaşlar. Bugün 27GL83A siparişi verdim Amazon üzerinden. 10 yıldır aynı monitörü kullanıyordum. O yüzden yeni monitör gelince ne yapacağım, neleri kontrol edeceğim, nasıl ayarlar yapacağım bilmiyorum. İnternette araştırdım biraz ama tam olarak anlayamadın nasıl kalibrasyon yapacağımı.

Bilen arkadaşlar ince ayar nasıl yapılır, kalibrasyon vs yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Hocam ben de bu modeli almayı düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız rica etsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı