LG 27GL850-B vs ASUS TUF VG27aq vs MSI MAG274QRF

asilaslan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 3 monitör arasinda kaldim kullanan varsa lutfen tecrubelerini belirtirse sevinirim. Ne kadar cok fikir sahibi olursam o kadar iyi, magazalarda teshir urunleri olmadigi için test edemedim. Şu an Hepsiburada sitesinde indirime girmisler ve cok kararsiz kaldim, fikirlerinizi bekliyorum. AMD ekran karti kullanıyorum. Ayrica Hepsiburada'dan indirimli şu an yoksa daha garanti olsun diye Vatan'dan indirim oldugunda mi alayim monitöru kararsiz kaldim. Şu an LG bana daha yakin geliyor goruslerinizi bekliyorum.

Linkler:

Son düzenleyen: Moderatör:
İllaha ki 3'ü diyorsanız LG. S2721DGF için indirim devam ediyorsa o daha iyi olur, etmiyorsa XG2705-2K.

Ben ASUS'u tercih ederdim. LG'de olabilirdi ama LG Türkiye'den çekildi ve 144 Hz. MSI'da ekran kartı ve bilgisayar kasası dışında pek sevmiyorum ve kaliteli bulmuyorum.

Son düzenleme:
Hocam LG tarafında garanti kısmında sorun çıkabilir. Sonuçta Türkiye'den çekildiler.
Garantiye ihtiyaç olacağını sanmam. Çoğu şikayette kullanıcı hatası deniyor ki şu ana kadar monitörlerde garantiyle hiç uğraşmadım.

1630265470776.png

Geri
Yukarı