LG 27GL850-B vs ASUS TUF VG27aq vs MSI MAG274QRF

Zaten IPS ve renkleri canlı gösterir. Çok uçuk fark olmaz bence.
IPS direkt renkleri canlı göstermez. Renk gamı, parlaklığı iyi olan bir VA panel ondan daha iyi performans verebilir.
10bit gerçekçi görebilmek ile aynı şey. Üstelik HDR ile birleşince... Deneyimlediğiniz zaman anlıyorsunuz.

İllaki ki 3'ü diyorsanız LG. S2721DGF için indirim devam ediyorsa o daha iyi olur, etmiyorsa XG2705-2K.

Dell fiyat olarak iyi 3 bin TL fakat bir tek İtopya'da mevcut ve İtopya sitesinin musteri memnuniyetini hiç begenmiyorum cok fazla sikayetci olan var XG2705 ln de fiyati guzel fakat gorunusu biraz kaba geldi bana.
Ben ASUS'u tercih ederdim. LG'de olabilirdi ama LG Türkiye'den çekildi ve 144 Hz. MSI'da ekran kartı ve bilgisayar kasası dışında pek sevmiyorum ve kaliteli bulmuyorum.

LG yetkili servisiyle konusmustum gecen hepsiburadaki ilanla ilgili garantisi var mi diye bana Türkiye'den cekildigiyle alakali bir bilgi vermediler ve saticida LG Türkiye garantili dedi Hepsiburada'nin da m. T ile konustum yine garantisi varmis dediler.
Hocam LG tarafında garanti kısmında sorun çıkabilir. Sonuçta Türkiye'den çekildiler.

Aradigimda oyle bir bilgi vermediler garantisi var oldugunu soylediler ne gibi sorun yasayabilirim mesela?

Son düzenleme:
Dell fiyat olarak iyi 3 bin TL fakat bir tek İtopya'da mevcut ve İtopya sitesinin musteri memnuniyetini hiç begenmiyorum cok fazla sikayetci olan var XG2705 ln de fiyati guzel fakat gorunusu biraz kaba geldi bana.

LG yetkili servisiyle konusmustum gecen hepsiburadaki ilanla ilgili garantisi var mi diye bana Türkiye'den cekildigiyle alakali bir bilgi vermediler ve saticida LG Türkiye garantili dedi Hepsiburada'nin da m. T ile konustum yine garantisi varmis dediler.

Aradigimda oyle bir bilgi vermediler garantisi var oldugunu soylediler ne gibi sorun yasayabilirim mesela?
Hocam sanki öyle bir haber okumuştum. Yanlış da olabilir bilmiyorum. Yanlış bilgilendirmek istemem.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı