LG 27GL850-B vs Samsung CHG70 vs TUF VG27AQ

Hocam keske Lg 27gl850-b alsaydiniz bu yazdiginiz tum modelleri kullandım ve acik ara lg 27gl850-b hepsinden cok daha iyi ve kaliteli.

Hocam keske Lg 27gl850-b alsaydiniz bu yazdiginiz tum modelleri kullandım ve acik ara lg 27gl850-b hepsinden cok daha iyi ve kaliteli.
Bu modellerin hiç birini almadım zaten. LG IPS ekranından çok şikayetçi olan insan vardı forumlarda bende DELL SG2721DGF ile MSİ Mag274QRF-QD arasında kaldım baya memnunum. %147 SRGB olsun %97 DP3 değerleri var sadece tek sıkıntı ten rengi kırmızımsı bir renk oluyor galiba kalibrasyonu yapamadığımdan olabilir.

Son düzenleme:
Hocam keske Lg 27gl850-b bu yazdiginiz tum modelleri kullandım ve acik ara lg 27gl850-b hepsinden cok daha iyi ve kaliteli. Sadece msi
Bu modellerin hiç birini almadım zaten. LG IPS ekranından çok şikayetçi olan insan vardı forumlarda bende DELL SG2721DGF ile MSİ Mag274QRF-QD arasında kaldım baya memnunum. %147 SRGB olsun %97 DP3 değerleri var sadece tek sıkıntı ten rengi kırmızımsı bir renk oluyor galiba kalibrasyonu yapamadığından olabilir.
Forumda hayatin da bu monitoru görmemiş adam gelip sacma sapan yorumlar yapiyor. Forum da asiri bilgi kirliliği var.

Ölü piksel sandım onu. Görünce soğudum zaten cihazdan. Daha doğrusu IPS'ten PLS seçmek daha mantıklı belki de.
Ben VA panel, TN panel ve IPS panel kullanmış biri olarak bilmiyorum tabi diğer IPS panelleri fakat MSI paneline hayran kaldım.
Hocam keske Lg 27gl850-b bu yazdiginiz tum modelleri kullandım ve acik ara lg 27gl850-b hepsinden cok daha iyi ve kaliteli. Sadece msi

Forumda hayatin da bu monitoru görmemiş adam gelip sacma sapan yorumlar yapiyor. Forum da asiri bilgi kirliliği var.
Sadece Türkiye forumları değil yabancı forumlarda aynı durum var uzun kullanımda problem yaşayan insanlar gördüm beni biraz soğuttu o monitörden aslında aldığım MSI'dan ucuzdu. Bu arada MSI 4000 TL gibi muazzam bir fiyata aldım bu aralar 5000 civarı olmuş galiba. Tabi LG daha ucuzdu 3500 TL civarına alabiliyordum.

Bu modellerin hiç birini almadım zaten. LG IPS ekranından çok şikayetçi olan insan vardı forumlarda bende DELL SG2721DGF ile MSİ Mag274QRF-QD arasında kaldım baya memnunum. %147 SRGB olsun %97 DP3 değerleri var sadece tek sıkıntı ten rengi kırmızımsı bir renk oluyor galiba kalibrasyonu yapamadığından olabilir.
LG bir ekran üreticisi ama ben TV, telefon, eski monitörüm. Bütün ürünlerde ekranında sorun yaşadım. Güven vermiyor bana her ne kadar dünyaca ünlü de olsa.

Geri
Yukarı