LG 27GN750-B vs Alienware AW2521HFl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki inceleme:
Başlıktaki aynı ürün mü emin değilim:

Bu arada Aleinware'nin her ürünü gücün yetiyorsa düşünmeden alınır

Rekabetçi bir oyuncuysan BenQ Zowie XL2546 modelini öneririm bu bütçede.

Ghost sorunu var.

Ghost sorunu var derken anlayamadım bu problem LG monitörlerde var. Response time ayarını faster yaptığında gayet net gözle görülebilir ghosting oluyor. Eminim ki önerdiğin MSI modelinde de oluyordur.

Rekabetçi bir oyuncuysan BenQ Zowie XL2546 modelini öneririm bu bütçede.

Bu iki modeli önermeme sebebiniz nedir? Onu da açıklarsanız bilgilenmiş oluruz.
Sanırım bu iki model arasında hangisinin daha iyi olduğu konusunda kimsenin bilgisi yok. Herkes bir monitör öneriyor.
Bu arada Aleinware'nin her ürünü gücün yetiyorsa düşünmeden alınır.

Yani bende öyle düşünüyorum tam bütçeme uygun. Aynı model olmasa bile rtrings de LG ile ikisini karşılaştırdığımda Alienware daha alınabilir duruyor.
İki inceleme:
Başlıktaki aynı ürün mü emin değilim:

Onu biraz araştırdım. Hf modeli ile hfl modeli arasındaki tek fark hf modelinde FreeSync varken hfl modelinde FreeSync Premium varmış.

Son düzenleme:
LG GN750-B sahibiyim bulutlanma sorunu yok?

Ghost sorunu var derken anlayamadım bu problem LG monitörlerde var. Response time ayarını faster yaptığında gayet net gözle görülebilir ghosting oluyor. Eminim ki önerdiğin MSI modelinde de oluyordur.

Bu iki modeli önermeme sebebiniz nedir? Onu da açıklarsanız bilgilenmiş oluruz.
Sanırım bu iki model arasında hangisinin daha iyi olduğu konusunda kimsenin bilgisi yok. Herkes bir monitör öneriyor.

Yani bende öyle düşünüyorum tam bütçeme uygun. Aynı model olmasa bile rtrings de LG ile ikisini karşılaştırdığımda Alienware daha alınabilir duruyor.

Onu biraz araştırdım. Hf modeli ile hfl modeli arasındaki tek fark hf modelinde FreeSync varken hfl modelinde FreeSync Premium varmış.
Önerdiğim monitör de ghost sorunu yok.

LG gn 750-B var ghosting ve bulutlanma ışık sızma sorunu hiçbir hata yok, tek sorunu yazılımından sanırım, Fastest yapınca renkler sapıtıyor. Faster yapınca bir sıkıntı olmuyor, çok güzel monitör.
Oldukça iyi fiyatına sonuna kadar değer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı