LG 27GN750-B vs Alienware AW2521HFl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bence siz insanların söylediklerine pek kulak asan biri değilsiniz gibi geldi bana 3600 TL veriyorsun 3700 fazlasıyla aşıyor demek biraz tuhaf. Uçurum yok sonuçta fiyatta.

Dediğim gibi şimdi MSI monitörü foruma yazıp bütçemi aynı şekil monitörün fiyatını yazsam insanlar yine bütçenin biraz üstü fiyatlarda monitörler önerecek. Yani bu işin sonu olmaz veya biraz araştırmayla belki o fiyatın bir tık üstü ile o modelden daha iyisi bulunur. Bu iş hep böyle gider bunun sonu yok.
Eki Görüntüle 1171863

Örnekte görüldüğü üzere 3.kez açılmış bir konu.

Burada da yazdığım gibi herkes bir model öneriyor ben bu iki model arasında hangisi daha iyidir onun sonucuna ulaşmaya çalışıyorum yoksa herkes bir şey önerir bunun sonu olmaz.

Dediğim gibi şimdi MSI monitörü foruma yazıp bütçemi aynı şekil monitörün fiyatını yazsam insanlar yine bütçenin biraz üstü fiyatlarda monitörler önerecek. Yani bu işin sonu olmaz veya biraz araştırmayla belki o fiyatın bir tık üstü ile o modelden daha iyisi bulunur. Bu iş hep böyle gider bunun sonu yok.

Hayır öneremezler çünkü en F/P monitör benim attığım, 1 milyar renk, 400 nit parlaklık, 1000:1 kontrast, IPS panel, ghost neredeyse hiç yok ve 1ms.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı