LG 27GP850p vs Dell G2724D

Bütçe
300€

xSandeSx

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / B550 Elite x / MSI Gaming Trio x 3070 / DDR4 4x8 XPG 3733 MHz / M.2 XPG 512 GB / MVE 650w PSU /
Meslek
Architect
İki tane monitör arasında kaldım. Birçok FPS oyunu oynuyorum ve çizim için kullandığım birkaç programlar var.
LG 27GP850p LED monitör.
Dell G2724D Fast IPS.

LG için güzel yorumlar alamadım tam olarak ama Dell daha iyi gibi geldi sanki. Sizinde yorumunuzu almak isterim hocam @Saint Lucia.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpg
    image.jpg
    195,4 KB · Görüntüleme: 53
G2724D kullanıyorum. Buradan da inceleyebilirsiniz. Çok memnunum şiddetle tavsiye ederim. 2K monitör almadan önce çok araştırmıştım. 165 Hz olsun istediğim için aralarında bana en uygunu bu monitor oldu. RTINGS'te de 2023'teki en iyi 5 monitör arasında listeleniyor zaten.
Dell G2724D Review
Top 5 Monitor

G2724D kullanıyorum. Buradan da inceleyebilirsiniz. Çok memnunum şiddetle tavsiye ederim. 2K monitör almadan önce çok araştırmıştım. 165 Hz olsun istediğim için aralarında bana en uygunu bu monitor oldu. Rtıngs'te de 2023'teki en iyi 5 monitör arasında listeleniyor zaten.
Dell G2724D Review
Top 5 Monitor

Dell alacağım sanırım yorum yapan arkadaşlar hepsi içi rahat bir şekilde Dell alın yazıyor. LG ise yarı yarıya ama uzamanı da yazsın ona göre tam karar vereceğim.

Ben olsam LG'yi alırdım.

Şu artıları var dersen kararımdan dönebilirim :)

Dell alacağım sanırım yorum yapan arkadaşlar hepsi içi rahat bir şekilde Dell alın yazıyor. LG ise yarı yarıya ama uzamanı da yazsın ona göre tam karar vereceğim.

Şu artıları var dersen kararımdan dönebilirim :)
Bir tek ben diyemiyorum sanırım, şanssızlığıma bana gelen iki monitörde de piksel sorunu vardı. Piksel sorunu gördüğüm için direkt toplayıp kaldırdığımdan ayrıntısına bakmadım ama ips glow beklediğimden fazla görünüyordu bana gelenlerde. Bu piksel sorunları yüzünden tekrar değişim için Dell servisi ile uğraşmak ya da iade sonrası tekrar aynı siteden aynı modeli sipariş etmek istemediğim için farklı bir monitör aldım ama incelemeleri yüzünden G2724D içimde kaldı.

G2724D daha iyi bir monitör.

Ultra görüş 16:9 arasında çok fark olur mu?

Bir tek ben diyemiyorum sanırım, şanssızlığıma bana gelen iki monitörde de piksel sorunu vardı. Piksel sorunu gördüğüm için direkt toplayıp kaldırdığımdan ayrıntısına bakmadım ama IPS glow beklediğimden fazla görünüyordu bana gelenlerde. Bu piksel sorunları yüzünden tekrar değişim için Dell servisi ile uğraşmak ya da iade sonrası tekrar aynı siteden aynı modeli sipariş etmek istemediğim için farklı bir monitör aldım ama incelemeleri yüzünden G2724D içimde kaldı.

Sizin ki bayağı talihsizlik olmuş :(

Geri
Yukarı