LG 32GK650F-B vs Asus VG32VQ

233673

Hectopat
Bu iki monitör arasından sizce hangisini tercih etmeliyim?

20191018_102331.jpg20191018_102221.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'ye gelecek mi bilmiyorum ama bu monitör gayet iyi. 32 inc neredeyse Televizyon boyutunda yakın mesafede pek mantıklı olmaz.

32 inç tercih etmemin nedeni tv olarakta kullanıcak olmam ama bu iki model arasında kaldım Asus daha yeni bir ürün ama Lg de OC özelliği var 165hz 0,5 ms OC yapılıyor

O zaman ASUS olanı, tercih etmek daha manıtklı.

Bende öyle düşünüyorum ama Lg de OC özelliği olduğu için ileriye dönük daha iyi bir tercih olacakmış gibi geliyor bana bu yüzden kararsız kalıyorum monitör ve özelliklerinden anlayan biri bu iki ürün arasında özelliklerini kıyaslayarak hangisini almanın daha mantıklı olucağını söyleyebilirse ona göre karar vericem bende.

Bende öyle düşünüyorum ama Lg de OC özelliği olduğu için ileriye dönük daha iyi bir tercih olacakmış gibi geliyor bana bu yüzden kararsız kalıyorum monitör ve özelliklerinden anlayan biri bu iki ürün arasında özelliklerini kıyaslayarak hangisini almanın daha mantıklı olucağını söyleyebilirse ona göre karar vericem bende.

Monitörde O.C diye bir şeyi ilk defa duyuyorum, bende de LG monitör var hiç memnun değilim aldığım gün ölü piksel çıktı. Değiştirdik yine çıktı ben olsam ASUS Tuf tercih ederdim.

Kesinlikle VG32VQ daha iyi bir monitör.
  • 10-bit vs 8-bit
  • HDR10 destekliyor.
  • Daha hızlı bir panele sahip.
LG 32GK850G-B daha ideal bir rakip olur VG32VQ'ya.
Şuradan detaylı karşılaştırmasına bakabilirsiniz.

Benimde aslında aklımda Asus vardı ama net karar vermemiştim şimdi kararım netleşti Asus marka olanı alıcam yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı