LG 32GP750-B MSI GL62mrd Notebook'a bağlanır mı?

Anladım. Ben benq ürüne daha önce sahip olmadım ve mağazalarda da görmedim. Bana o markayı şu vbideodaki arkadaş önerdi. Hatta 1. sırada benq dedi. O yüzden bende benq araştırmaya başladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam BenQ prodüksiyon markası yani direkt görüntü cihazları üstüne kurulmuş bir markadır. Bu yüzden ben ilk monitör tercihimi BenQ markasının XL2430T modelinden yana yaptım ancak hep söylediğim şey monitör alırken modele bakın markaya değil.

Amazon ile görüştüm. Stoklara girip girmeyeceği konusundan bir bilgimiz yok dedi. Ebrar bilgisayardan sipariş verebilirsin 14 gün iade hakkın oluyor dedi. Fakat bu firmanın çok fazla şikayeti var. Çok fazla kullanılmış ürün gönderilmiş. Tabi millet monitör alıyor ölü piksel çıkınca iade ediyor, bunları aslında firmaya göndermek yerine yeniden satıyorlar büyük ihtimal. Ben bunlarla uğraşamam. Amazon satıcısı olsaydı tavsiyenize uyup direk m32q alırdım.

Amazon ile görüştüm. Stoklara girip girmeyeceği konusundan bir bilgimiz yok dedi. Ebrar bilgisayardan sipariş verebilirsin 14 gün iade hakkın oluyor dedi. Fakat bu firmanın çok fazla şikayeti var. Çok fazla kullanılmış ürün gönderilmiş. Tabii millet monitör alıyor ölü piksel çıkınca iade ediyor, bunları aslında firmaya göndermek yerine yeniden satıyorlar büyük ihtimal. Ben bunlarla uğraşamam. Amazon satıcısı olsaydı tavsiyenize uyup direk M32Q alırdım.

Gigabyte ürünlerin stokları sıkıntılı. Bazı modelleri 1 yıldır piyasamızda yok. Elde kalan kusurlu ürünleri satıyorsa Ebrar kötü olur. Riske atmamak gerekiyor.
LG'nin genel kullanımı hakkında memnun kaldıysanız devam edin.

Yarın büyük ihtimal siparişi vereceğim. Fakat kafama takılan bazı konular var. Acaba 27 mi alsam bilemedim. 32 ile arasında bir fark olur mu ?

Birde benim iade ettiğim sarımtraktı. Hatta az önce mağazaya gidip 2 tane yanyana lg resmini çektim. Sağdaki sarımtraktı. Tabi modlardan mı böyle bilmiyorum. Ben benim monitörün modları çok kurcaladım ama sarımtraklığını düzeltememiştim.

Dosya Ekleri

• c18cd026-6d67-4846-b106-8f673434f5fc.jpeg
    c18cd026-6d67-4846-b106-8f673434f5fc.jpeg
    194,3 KB · Görüntüleme: 31
Yarın büyük ihtimal siparişi vereceğim. Fakat kafama takılan bazı konular var. Acaba 27 mi alsam bilemedim. 32 ile arasında bir fark olur mu ?
Evet, fark olur.
Birde benim iade ettiğim sarımtraktı. Hatta az önce mağazaya gidip 2 tane yanyana lg resmini çektim. Sağdaki sarımtraktı. Tabi modlardan mı böyle bilmiyorum. Ben benim monitörün modları çok kurcaladım ama sarımtraklığını düzeltememiştim.
Sarımtıraklık, renk doğruluğu, doygunluğu veya düşük mavi ışık ile alakalıdır genelde. Bazen de doğrudan monitörle alakası olmayan şeyler buna sebep olabilir. Bkz: Windows'un gece ışığı özelliği.

Evet, fark olur.

Sarımtıraklık, renk doğruluğu, doygunluğu veya düşük mavi ışık ile alakalıdır genelde. Bazen de doğrudan monitörle alakası olmayan şeyler buna sebep olabilir. Bkz: Windows'un gece ışığı özelliği.
Mesela ne gibi farklar olur ? Hız farkı gibi mi ?

Mesela ne gibi farklar olur ? Hız farkı gibi mi ?
Panel komple değiştiği için her anlamda fark olur.

Bkz: 32GP850-B ve 27GP850-B karşılaştırması:

Monitör az önce elime ulaştı. Ekranın arkasında lekeler vardı sanırım daha önce iade edilmiş ürün. Ölü piksel yoktu. Gece ışık sızmasına bakar ona göre değişim isterim.

Bir de display port to mini display port kablom güzel iş gördü. Yüksek hrz alabildim.

Bir şey sormak istiyorum HDR açık mı kullanmalıyım ? Ve 143hrz yerine 60 veya 75de kullansam daha hızlı çalışır mı acaba ? Diz üstü bilgisayarın fanları biraz daha hızlı dönmeye başladı sanki.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    37,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri
Yukarı