LG 42LB652V 3D Smart TV Satın Aldık

Merhaba arkadaşlar, dün Teknosa'dan başlıktaki televizyonu satın aldık. Link;LG 42LB652V DVB-S2/T2/C 3D FHD WEBOS SMART LED LCD TV + 2 GÖZLÜK - Teknosa
Ürün çok güzel, her anlamda harika ama bir sorun var :(. Sanırım ki cihazın içinde hediye edilen HD uydu alıcısı baya bir uyduruk :(. Çünkü çok geç tepkime veriyor, aşırı yavaş. Tuşa bastıktan 7-8 saniye sonra kanal değiştiriyor vs. Yeni ve kaliteli bir FULL HD uydu alıcısı satın alacağım bu yüzden. Fotoğrafları en yakın zamanda ekleyeceğim(detaylı not ve fotoğraflar ile). Bu sorun hakkında bilgin var mı @Recep Baltaş abi?

Bedava uydu alıcıları pek kullanışlı değiller zaten. Bunların yerine HD TV'mizin hakkını verecek bir uydu alıcısı almak daha iyi bir fikir olabilir.

Kardeş gelecek ay bende o TV'den almayı düşünüyorum. Bu kanal geçişleri yavaş demişsin. Bu can sıkıcı bi sorun. Acaba bunun haricinde TV'den memnun musun? Görüntü kalitesi falan. Ya da bu kanal geçi olayını merak ettim acaba bir video çekmen mümkün mü? Bi de güzel bi uydu alıcısının fiyatı ortalama ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
6 Ay önce Lg 32La620 s aldım aldığımda oda kanal geçişleri yavaştı ara ara tv ye güncelleme geliyor son güncelleme ile eskiye nazaran daha iyi güncellemeleri kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı