LG 43LH590V WebOS 3.0 LED TV İncelemesi

Hocam merhaba. Sırf bu ürün ile ilgili soru sormak için üye oldum. Çünkü bu televizyonu uzun zamandır araştırıyorum. Ufak inceleme için teşekkürler. Üründen memnun musunuz?Güncelleme ile yavaşlık sorunu düzeldi mi ? Son olarak kanal sırası ayarlama sorunu hala devam ediyor mu? Bu televizyonu salon için standart kanalları izlemek için düşünüyorum. Çok özellikli bir şey aramıyorum. Çok teşekkürler.

Kanal sorunu düzelmedi anlamadığım bir şekilde durduk yere köşede tarihli güncel liste yazıyor arada kanalların yeri değişiyor. Ayar bulamadım çok kanal yeri değişirse servisi arayacağım. Üzgünüm ama hala bir ağırlık var cihazda.

Smart TV olayı sorunlu bir olay. TV'nin sağlıklı işletimini tamamen etkiliyor.
İthal ürünlerde biss key yok. Bu büyük bir dezavantaj.
Cihazın kasası aşırı kalın. Ayrıca yan tarafta HDMI bağlantıları olmaması saçma olmuş.
Duvara askı aparatı bence yeterli boşluğu sağlayamamış.
Kısacası sınıfta kalan bir ürün bence. Yine de hayırlı olsun.

Doğru söze söyleyecek bir şey yok, sağolun.

EDİT: Ürün 1 hafta önce 04.30.20 olan güncellemeyi aldı. Son yazılım numarası 04.30.20. Kanal geçişleri azda olsa azaldı. Artık daha hızlı açılıyor. Ayrıca açılınca 15- 20 saniye kanal değiştirmeme olayını çözmüşler. Artık hemen geçebiliyor. LG yazılım konusunda çok iyi. Ayda 1 2 defa güncelleme geliyor.

Son düzenleme:
Merhaba ben de bir ay önce 43LH590V model televizyonu satın aldım.Ancak şu anki tek sorun televizyon favoride iken ortalama üç dört günde bir televizyonu yeniden açtığımda kendiliğnden favoriden çıkıyor ve ben tekrar favoriyi açmaya çalışıyorum.Yukarıda bahsedilen kanal listesi güncellendi uyarısı sürekli ekranın sağ üst köşesinde çıkıyor.Acaba sorun bununla ilgili olabilir mi?Bu sorunu yaşayanlar yardımcı olabilirse sevinirim.Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…