LG 8K vs Samsung 8K

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 1B
Evde 4K Samsung televizyon var ve 1080P'de LG televizyon var. LG televizyonumuz 5 yillik Samsung 2 yillik. Hala LG'nin kullanimi daha kolay ve daha kat kat Samsung'dan hizli.

Hiç bakmadan söylüyorum: Samsung.
Baktıktan sonra: fotoğraflar kaliteli değil anlaşılmıyor. Ama LG'nin en boy oranı daha iyi gibi görünüyor.

Hala Samsung kumanda da kolay kullanimi yok. LG sistem olarak daha hizli ve ekranda kumandayla rahatca yonettiginiz imlec ile kolay kullanim sunuyor. Ayni ozellikte Samsung ve LG televizyon kullanmis biri olarak kesin LG alirim. Samsung hala kendisini gelistirmeli televizyon konusunda. Asil alinicaksa Sony ve LG televizyon alinmali. Zaten panel olarak LG Samsung ayni. Ben kullanim kolayligi hiz ve diger seylerden bahsediyorum. Gidin siz Samsung alin.

Ben Samsung kullanıyorum. Bir yanlışınız var galiba Samsung'da ekranda imlec ile yönetiyoruz. Siz bu özelliği Samsung'da yok gibi söylemişsiniz.

Ben Samsung kullanıyorum. Bir yanlışınız var galiba Samsung'da ekranda imlec ile yönetiyoruz. Siz bu özelliği Samsung'da yok gibi söylemişsiniz.

Bazi televizyonalarinda var diye biliyorum. O ozelligide gectim hiz olarak daha hizli bir televizyon.
Evde 4K Samsung televizyon var ve 1080P'de LG televizyon var. LG televizyonumuz 5 yillik Samsung 2 yillik. Hala LG'nin kullanimi daha kolay ve daha kat kat Samsung'dan hizli.

@Emzik.

Yeni konular

Geri
Yukarı