LG Electronics, LG G6'nın Ekranını Gösterdi

Arkadaşlar benim bu yıl Galaxy S8'den sonra en çok beklediğim telefon olan LG G6'nın ekranı resmi olarak gösterildi. LG Electronics, resmi Facebook sayfasından LG G6'nın ekranını gösterdi. Resme bakıp fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Ayrıca @Silinen üye bu yılda gidiyor musunuz Technopat olarak MWC 2017'ye?

LG G6, 26 Şubat'da Barcelona'da MWC'den 1 gün önce tanıtılacak.

16487816_1428035103935039_3127654019476690483_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimde ki gibi ekran kasa oranına sahip olursa, çıktığı gün alırım.
LG Electronics Facebook sayfasında sabah paylaşılan bir fotoğraf. LG G6 bu yıl ekranı ile konuşulacak dedikoduları duymuştuk. Bu fotoğraf ile artık resmileşti diyebiliriz.

Tek sorun acaba fiyatı ne olacak. Keşke 3 farklı segmente göre çıkarsalar. Aynı ekran kasa oranı fakat girşi - orta ve üst seviye için 3 farklı model ile gelseler. Girişte Snapdragon 400 serisi, orta seviyede 600 serisi, üst seviyede de 800 serisi olsun. Hem herkes telefonu alabilir hem de daha çok satış rakamları elde edebilirler diye düşünüyorum. @Recep Baltaş abi gidiyor musunuz MWC 2017'ye ?

G2'de kendini göstermişti bakalım G6'da bu performansı verecek mi kullanıcılara? G2 kullanan hocam vardı o 2 sene önce demişti G6 çıksın alacam dedi. Çok sağlam telefonmuş.

@Serkan Doğan LG G5 de yaptılar bu olayı. Bir normal bir de SE modeli olarak çıkarmışlardı. Telefonun fiyatını bende merak ediyorum. Şuan LG G5 kullanıyorum, batarya performansı rezalet. Biraz daha paraya kıyıp S7 Edge almadığım için pişmanım. En azından Cam Plus aparatı ile bir nebze batarya problemini çözmeyi başardım. LG G6 modüler yapıda olmayacak bildiğim kadarı ile. Eğer batarya performansı yine G5 e benzer bir şekilde rezalet olur ise almam. Aynı kullanım senaryosunda eski telefonum iPhone 6s Plus 9-10 saat yeter iken LG G5 4-5 saat zor dayanıyor. Siz arada ki farkı hesap edin.

@Serkan Doğan LG G5 de yaptılar bu olayı. Bir normal bir de SE modeli olarak çıkarmışlardı. Telefonun fiyatını bende merak ediyorum. Şuan LG G5 kullanıyorum, batarya performansı rezalet. Biraz daha paraya kıyıp S7 Edge almadığım için pişmanım. En azından Cam Plus aparatı ile bir nebze batarya problemini çözmeyi başardım. LG G6 modüler yapıda olmayacak bildiğim kadarı ile. Eğer batarya performansı yine G5 e benzer bir şekilde rezalet olur ise almam. Aynı kullanım senaryosunda eski telefonum iPhone 6s Plus 9-10 saat yeter iken LG G5 4-5 saat zor dayanıyor. Siz arada ki farkı hesap edin.
LG G5'in bataryası iyi gitmeli. Her ne kadar 2.800 mAh bataryası olsa da Snapdragon 820 mevcut. Uzun kullanım testlerinde LG G5'in bataryası iyi diyorlardı. Bakalım 20 Gün sonra tanıtılıyor.

LG G5'in bataryası iyi gitmeli. Her ne kadar 2.800 mAh bataryası olsa da Snapdragon 820 mevcut. Uzun kullanım testlerinde LG G5'in bataryası iyi diyorlardı. Bakalım 20 Gün sonra tanıtılıyor.
Her ne kadar öyle deseler de tamamen yetersiz. Herhangi bir yerde 6S Plus ile karşılaştırın. Yarıya yarıya performans farkı var.

Bende LG G5 kullanmaktayım ama bende batarya sorunu yok. Sabah 10.30 dan beri kullanıyorum ve hala %70.

Bende LG G5 kullanmaktayım ama bende batarya sorunu yok. Sabah 10.30 dan beri kullanıyorum ve hala %70.
Kullanım senaryosu farkı var. Ben telefonu %100 aktif bir şekilde kullanıyorum. İnternetten bir siteye girin ve %100 parlaklıkta film izlemeye başlayın arada ki farkı göreceksiniz. Veya hadi %100 değil parlaklık ayarını otomatikte bırakın.

Benim çalıştığımda yerde oturduğum yerden 3 saat kalkmadığım oluyor. İşim yok iken sadece film ve dizi izliyorum. Dediğim gibi eski telefonuma oran ile yarı yarıya batarya performans farkı var.

Cihazım da bir arıza da söz konusu değil. Aynı cihaza sahip başka iş arkadaşlarımda da aynı durum söz konusu.

Şu kronik sorunları olmasa LG iyi iş yapar. Fakat bu sorunlar devam ediyor ettiği sürece de kimse kolay kolay LG almaya kalkmaz. G2 modelinden sonra adam akıllı bir telefon yapmadı gitti. G2 modelinde de çok sorun vardı ama fiyat-performans açısından iyi olduğu için çok satış yaptı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı