Lg G Flex vs Lg G2

DADEKEKİVEVEYA

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, telefon almaya karar verdim çok düşündüm hangi telefonu alsam diye Nexus 5'e falan baktım ama en son kararımı g2'de kıldım ta ki arkadaşım g flex al demesiyle kararım değişti araştırdım arasındaki bazı farkları 3500 mah bataryası var ama 720p olduğu için almamalı mıyım size de bir sorayım dedim sizce hangisi ve neden ?

Dipnot: Arkadaşlar vatan bilgisayarda okudum Discovery Elite 801 işlemci kullanacakmış ne kadar doğru bilmiyorum bide bunu açığa çıkarırsanız iyi olur kararımı tamamen değiştiririm belki.

G flex fiyatını hak etmiyor derken ? Vatanda 32gb 1500tl g2'de aynı fiyatta nasıl haketmiyor? Vatandan alacağım başka mağazalara pek güvenmiyorum bide.

G flex'in ayrı bir havası var. Kavisli ekranını kullanabilirsen tavsiye ederim. G2'den hiç eksiği yok, ekran çözünürlüğü dışında. Bataryası çok daha uzun dayanıyor.
İkisini de eline al, boyutlarına ve şekillerine bak. Hangisini kendine yakın hissedersen onu al.

Flex kullanıyorum g2 den geçtim ve hiçbir sıkıntım yok. Ekran kalitesi belli noktalarda belli ediyor kendini. Boyut büyük bunların dışında sıkıntı yok eğimli ekran EFSANE . Çok fazla dikkat çekmesi ve insanların sorular sorması avantaj mı dez avantaj mı sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı