LG G2 Kendiliğinden Kapanıyor

Sualp_07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben LG G2 kullanıyorum. Telefonumda şöyle bir sorun var. Bir uygulama açtığımda facebook, chrome, clash of clans vb. belli bir süre sonra telefon kendiliğinden kapanıyor. Telefonu açtığımda ise sarj yüzdesinde %40'lık bir düşme oluyor. Genelde bu kapanma olayı %50 sarjın altında oluyor ve dışarıda gerçekten büyük bir sıkıntı oluyor. Sizde neden böyle oluyor, nasıl çözerim ?

Kendiliğinden kapanmayı açarmısınız. Ekran pat diyemi gidiyor, yoksa Android sistemimi kapatıyor. Ekran pat diye gidiyor ise ekranda dalgalanma oluyormu? Parlaklık azalıp artması gibi hemen kapanmadan önce.

Telefona format atmayı dene, sorun çözülmezse batarya bozulmuş olabilir.
Onu denendim ama herhangi bir yararını görmedim.

Kendiliğinden kapanmayı açarmısınız. Ekran pat diyemi gidiyor, yoksa Android sistemimi kapatıyor. Ekran pat diye gidiyor ise ekranda dalgalanma oluyormu? Parlaklık azalıp artması gibi hemen kapanmadan önce.
Ekran bir anda pat diye gidiyor herhangi bir dalgalanma olmuyor.

Sıcaklıkda çok büyük bir artış oluyormu? Tahminim bataryanın ömrünü tamamlamasından dolayı ani voltaj düşüşü. Eğer garantisi yoksa birde Custom Rom ile denemenizi tavsiye ederim. Garanti varsa beklemeden garantiye gönderin.

Sıcaklıkda çok büyük bir artış oluyormu? Tahminim bataryanın ömrünü tamamlamasından dolayı ani voltaj düşüşü. Eğer garantisi yoksa birde Custom Rom ile denemenizi tavsiye ederim. Garanti varsa beklemeden garantiye gönderin.
Sıcaklıkta anormal bir artış olmuyor. Garantisi devam etmiyor. Bence bataryanın değişmesi gerek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı