LG G2 Mini VS LG L90

Hangisi ?

• LG L90

Oy: 0 0,0%
  • LG G2 Mini

Oy: 5 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Alican Demir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba bu iki telefon arasında kaldım. İki cihazın özellikleri,fiyatı aynı ve kullanıcı yorumlarında herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleniyor. Sizce iki cihaz arasında hangisi seçilmeli ?

Özellikleri şu;

LG L90:www.gsmarena.com: LG L90 D405 - Full phone specifications
LG G2 Mini:www.gsmarena.com: LG G2 mini - Full phone specifications
Fiyatı şu;

LG L90:www.vatanbilgisayar.com: LG L90 BEYAZ AKILLI TELEFON - Vatan Bilgisayar
LG G2 Mini:LG G2 LG-D610 MINI BEYAZ AKILLI TELEFON - Teknosa

Arkadaşlar sadece bu iki cihaz arasında tercih yapabilirim. Lütfen başka cihaz önermeyin ve görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@bulut_br LG G2 değil o,LG G2 Mini bu konuda bir fikrin var mı ?
@technopol Günlük kullanım için alacağım. Biraz eski cihazlar ama bir telefona 1000-1200 TL gibi paralar verip, sadece WhatsApp ve Chrome kullanacağımı düşünürsem saçma geliyor. Mecburen bu iki cihazdan birini seçmeliyim.

@bulut_br Sanırım "mini" yazısını görmediniz.
Cihazların işlemci ve grafik işlemcileri aynı. Çözürlük de aynı olduğundan cihazlar eşit performanslar sergileyecek. Video kayıt teknik detayları bile aynı, beğendiğiniz tasarım hangisindeyse onu alınız.

Seçmemelisin. InTouch 4 almalısın. Snapdragon 405 64x gibi yeni bir işlemci ile ve 700 TL'ye satılıyor. Paranızı boşa atmayın. 2 model eski telefonun minisini almayın.

@brk35 Yorumun için teşekkür ederim. Ben iki cihazın tasarımını da çok beğendim. Tek sorunum L90 güncelleme aldı fakat G2 Mini`de güncelleme alacak mı ? Bütün özellikleri aynı, tek sorun güncelleme hiçbir sitede yazmıyor. :(

@technopol Biliyorum İnTouch4 çok daha iyi bir cihaz.Farklı nedenlerden dolayı o cihazı alamam. :(

@brk35 Tarifeye ek değil,nakit alacağım. Güncelleme konusunda L90 lolipop aldı.Fakat G2 Mini konusunda henüz bir açıklama olmadı. Bu iki cihazı seçmemin nedeni ise;
  • -Değiştirilebilir batarya
  • -Dayanıklı yapı
  • -Güncelleme desteği
Şöyle özetlemek istiyorum ki;
Yaklaşık 1 ay boyunca sürekli araştırdım ve bir kaç tane cihaz buldum. Moto G,Zenfone 4-5-6,S3 Neo, Core Prime gibi cihazlara baktım fakat aradığım kriterlere uygun değildi. Zaten benim cihazı kullanım amacım Chrome, WhatsApp, Skype gibi uygulamalar. Bu yüzden bu iki cihaz arasında kaldım. :(

Fark etmez LG G serisi alma imkanın varken L serisine bakılmaz.Onu demek istedim. Bende baya araştırdım en son LG G3 mini aldım.Gayete memnunum. Yani sana tavsiyem LG G2 (mini) alman.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı