LG G2 Mini VS LG L90

Hangisi ?

• LG L90

Oy: 0 0,0%
  • LG G2 Mini

Oy: 5 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5
Benim tasarım anlayışım ile sizin tasarım anlayışınız farklıdır. Ben daha yenilikçi bir tasarımı olduğundan G2 Mini alırdım. Zaten kendim de G2 kullanıyorum. Tabii G2 Mini'den Zenfone 5 gibi telefonlardaki akıcılığı beklemeyin. Yine de siz kendi tasarım anlayışınıza göre seçin. Güncelleme konusu da belirsiz. Seçiminizi yaparken onu da düşünün. Önerim G2 Mini ve L90 arasında olması gerekiyordu değil mi? Söyleyeceklerim bunlar.

Arkadaşım öncelikle merhaba ben 8 ay g2 mini kullandım eylülde antalya manavgat migrostan 800tlye almıştım bir hafta önce 460 tlye zor sattım 2.el piyasası hiç yok cihazın haberin olsun.

Merak ettigin konuları sorabilirsin.

Ben aktif G2 Mini kullanıcısıyım. Telefon hoşnut diyor insanı ki senin kullanacağın amaçlar doğrultusunda zaten rahat edersin. Bunun ile birlikte telefonun tasarımı güzel. Ele oturuyor ve sıkıntı olmuyor. Cihazın pil durumu çok iyi, avantajlı. Oyun oynuyorum, internet, sosyal medya vs. kullandığım halde batarya 2 günü çıkartabiliyor. @Mustafa.özdemir 'in dediği gibi satış piyasasının kötü olduğunu düşünmüyorum ama sen bilirsin.

L90'ın ön kamerası daha kötü ama dokunmatik yerine donanımsal tuşları bence daha iyi ve aralarında 150TL fiyat farkı var. Ön kamera çok çok önemli değilse L90 almanı tavsiye ederim. G2 mini'nin tasarımı daha şık ancak dokunmatik tuşları ufak ekranda daha çok sorun olabilir. Ben G2'nin 5.2inç ekranında bile tuşlarına zor alıştım. Hatta ROOT'layıp küçültüyorum. G2 mini'de de bu şansın var tabi. İyi düşün.

@brk35 Yorumunuz için teşekkür ederim.Anladım. :)
@Mustafa.özdemir Cihazı en az 2 yıl kullanırım. O yüzden satış konusunda pek bir sorunum yok.
@Bloother Yorumun için teşekkür ederim. G2 Mini güncelleme konusunda bir bilgin var mı ? Dokunmatik tuşlar kesinlikle sorun yaratmaz. G2 Mini 2 gün önce 699 TL`idi ve fiyatı hemen yükseldi. Tekrar fiyatı düşerse ve cihazın güncelleme desteği olucak ise G2 Mini düşünüyorum.
@Semih Gül Yorumun için teşekkür ederim. G2 Mini almayı düşünüyorum ve çok beğendim. Kullanıcı deneyimlerini paylaşır mısın ?

@Berkant Ayhan Karabudak Bu konuda bir fikriniz var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı