LG G2 telefona hard reset atma

Telefonu güç düğmesine basılı tutarak tamamen kapat. Sonra ses kısma ve güç tuşuna birlikte, reset menüsü gelene kadar basılı tut (logo çıksa bile bırakma).

Bu işlemi deneyin olmazsa telefonu tamamen kapatın sonra ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun LG logosu gelince ikisinden de parmağınızı çekin ve hemen aynı tuşlara tekrar basılı tutun hard reset aldı başlık gelirse her şeye yes deyip ilerleyin.
Bu işlemi deneyin olmazsa telefonu tamamen kapatın sonra ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun LG logosu gelince ikisinden de parmağınızı çekin ve hemen aynı tuşlara tekrar basılı tutun hard reset aldı başlık gelirse her şeye yes deyip ilerleyin.

Ama bu işlemi yapmadan önce telefonun şarjı dolu olsun.

Telefon kapalıyken ses kısma ve güç tuşuna birlikte uzun süre basılı tut, telefon reset yerine yönlendirecek. Yanlış hatırlamıyorsam bu telefonda öyle karmaşık bir reset yeri de yok, ileri ileri yapıyorsun bitiyor.

Hocam 7-8 dakika basılı tuttum tuşlara şarj %23 kaldığı için şarja takacağım birazdan tekrar denemeye başlarım.
Reis bazi telefonlarda ses kısma bazılarinda ses açma ile oluyor. Ses kısma tuşu ile cihazı açma tuşuna aynı anda bas ama elini kaldırma açılana kadar. O şekil olmazsa ses açma ile cihazı açma kapama tuşunu birlikte dene. İkisinden birinde mutlaka olacak gelen ekrandan wipe data factory reset i seç bu kadar.

Hocam ses açma tuşuyla da denedim kısma tuşuyla da ikisine birden basarak bile denedim ama olmadı biraz mola verdim şarjı dolsun telefonun devam ederim yapmaya.

Ama bu işlemi yapmadan önce telefonun şarjı dolu olsun.

Hocam 7-8 dakika tuttum parmaklarımda tuşların izi çıktı 😀 şarj dolsun tekrar denerim birazdan.

3845#*802# yazıp aramaya basar mısınız? Eğer çalışırsa kod factory reset e evet deyin. Bir de şu sekilde deneyin. İki tuşa aynıanda basıyorsunuz ya logo gelince anlık iki tuştan da elinizi çekip anında yeniden basın. Umarım kod hâla çalışıyordur da gerek kalmaz.

Son düzenleme:
3845#*802# yazıp aramaya basar mısınız? Eğer çalışırsa kod factory reset e evet deyin. Bir de şu sekilde deneyin. İki tuşa aynıanda basıuorsunuz ya logo gelince anlık iki tuştan da elinizi çekip anında yeniden basın. Umarım kod hâla çalışıyordur da gerek kalmaz.

Hocam acil durum çağrısı bölümüne mi yazayım bu kodu?

Geri
Yukarı