LG G2 vs LG NEXUS 5

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    16

FaruKM247

Hectopat
Yer
Bursa, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar aklımda bir kaç telefon var araştırmalar yapıyorum çıldırma noktasına geldim çok kafam karıştı buraya başvurdum en sonunda. Sizinde değerli fikirlerinizi almak istiyorum. Aklımdaki telefonlar:

General Mobile Discovery Elite

LG G2

LG NEXUS 5

SONY XPERIA Z

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında en performaslısı LG G2'dir. Z bence mazide kaldı. NEXUS 5 batarya sıkıntısı olan bir telefon ve camerası G2 kadar kaliteli değil ; NEXUS güncelleme sıkıntısı çektirmeyecek ve telefon cok stabil çalıştığı göz kamaştırıyor. NEXUS 5 veya G2 iyi tercih olabilir. GM Elite için bence birşey söylemek erken olurdu. GM Discovery'nin arızaları efsane olmuş durumda.:) Aynı sorunlar kronik olarak Elite'de de devam ederse 1300 TL çöpe gitmiş demektir.

Fikirleriniz için teşekkürler. Zaten telefonda oyun oynamıyacağım internette dolaşıcağım, foto çekeceğim, müzik dinliyeceğim vs.. Ağır işler yapmayacağım.

Ağır İşler Yapmayacaksanız Benim Tercihim SONY XPERIA Z'den Yana.
Çünkü İyi bir kamera ve iyi bir işletim sistemine sahip o kadar ağır iş yapılmayacaksa XPERIA en iyilerinden biri.

Ağır İşler Yapmayacaksanız Benim Tercihim SONY XPERIA Z'den Yana.
Çünkü İyi bir kamera ve iyi bir işletim sistemine sahip o kadar ağır iş yapılmayacaksa XPERIA en iyilerinden biri.

Katılıyorum kesinlikle, bende Xperia z ile lg nexus 5 arasında kaldım , tam beni tarif etmişsin dostum bende çok fazla oyun oynayan birisi degilim , sadece internette gezip müzik dinleyecegim, bu yuzden xperia z düşündüm , lg g2 tasarım olarak garip bi telefon eskiden çıkan çin malı telefonlara benzediği için onu eledim, nexus 5 ile xperia z arasında düşün derim ben sana.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı