LG G2 vs LG NEXUS 5

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    16
Katılıyorum kesinlikle, bende Xperia z ile lg nexus 5 arasında kaldım , tam beni tarif etmişsin dostum bende çok fazla oyun oynayan birisi degilim , sadece internette gezip müzik dinleyecegim, bu yuzden xperia z düşündüm , lg g2 tasarım olarak garip bi telefon eskiden çıkan çin malı telefonlara benzediği için onu eledim, nexus 5 ile xperia z arasında düşün derim ben sana
LG G2 ve Nexus 5 telefonları düştüğü zaman çok kolay kırılıyor ve 400TL gibi hatta daha fazla istiyor servis. Sence Lg G PRO mu yoksa Note 2 'mi surrently ?

LG G2 ve Nexus 5 telefonları düştüğü zaman çok kolay kırılıyor ve 400TL gibi hatta daha fazla istiyor servis. Sence Lg G PRO mu yoksa Note 2 'mi surrently ?

Kerem, 2 sininde işlemcisi hemen hemen aynı % 6 lık farkla lg üstün, benim tercihim, nexus 5 ten yana olurdu ama sen eğer bu telefonlar arasında kesin karar verdiysen g pro almalısın, ben nedense samsung pek sevmiyorum, ama g proya bence o kadar para verecegine lg kullanmak istiyorsan g2 yada nexus 5 almalısın. 
Bende şuan xperia z ile lg nexus 5 arasındayım , karar veremedim bir türlü, birinin özelliği birini yeniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamayacaksan xperiaz Z tip olarak çok güzel. Nexus 5' i incelediğimde elimde biraz kayboldu. Bir de LG g2 - Nexus 5 ekran olarak bana küçük geliyor genelde phabletlerden hoşlanıyorum. Bir de Lg g2' nin birçok yerde camının kırıldığını gördüm, düştüğü gibi kırılmış.

Oyun oynamayacaksan xperiaz Z tip olarak çok güzel. Nexus 5' i incelediğimde elimde biraz kayboldu. Bir de LG g2 - Nexus 5 ekran olarak bana küçük geliyor genelde phabletlerden hoşlanıyorum. Bir de Lg g2' nin birçok yerde camının kırıldığını gördüm, düştüğü gibi kırılmış.

Çok haklısın bu yuzden g2 yi listeme koymadım. Bence sende düşünme, birde şunu diyeyim telefonların fiyatlarının düşme ihtimali çok zor. Htc one üstüne o kadar telefon çıktı hala fiyatını korumakta. Senın telefondan beklentilerin ile benımkı hemen hemen aynı, bence sende xperia z yi araştırmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı