LG G2'ye LineageOS Nasıl Kurulur?

AlperenSahin

Kilopat
Daha fazla  
LG G2 D802TR cihazım var. Şu anda Andorid 5.0.2. Bu telefonu Andorid 7'ye yükseltmek istiyorum. LineageOS nasıl kuracagım bilmiyorum maalesef. Yardım edebilecek, düzgün bir kaynak atabilecek var mı? Ben biraz bakındım ama bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size anlatımları atıyorum, sırası ile uygulayın: LG G2 Root ve Recovery Yüklemek
Burada ROOT ve Recovery işlemlerini tamamlamış olacaksınız.
Buradan ROM'unuzu indirin: LineageOS Downloads
Bu ise Google Uygulamalarınız: The Open GApps Project
Bu dosyaların hepsini indirdikten sonra Recovery bölümünde ne yapmanız gerektiği anlatılmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size anlatımları atıyorum, sırası ile uygulayın: LG G2 Root ve Recovery Yüklemek
Burada ROOT ve Recovery işlemlerini tamamlamış olacaksınız.
Buradan ROM'unuzu indirin: LineageOS Downloads
Bu ise Google Uygulamalarınız: The Open GApps Project
Bu dosyaların hepsini indirdikten sonra Recovery bölümünde ne yapmanız gerektiği anlatılmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi, TeamWin Recovery Project linki var mı D802TR için?

İlk attığım linkte otomatik olarak kuruyor zaten.
Bulamadıysanız D802TR için AutoRec programı: arec_d802tr_140 (2).apk
Tek yapmanız gereken "Flash TWRP" demek.

Tamamdır Recovery mod için farklı bir program daha lazım sandim.

Edit: GApps'i indirirken hangi seçenekleri seçmeliyim?
Edit 2: ARM ve 7.1 olacakmış şimdi araştırdım gördüm.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar lg g2 d802tr cihazım var buradan okuduğum ve uyguladıklarına göre en az 5-6 kere lenageOS kurmaya çalıştım ama hepsinde hüsran oldu gapps ı ve rom u telefon üzerinde kuruyorum videodaki her şeyi harfiyen yapıyorum ama reboot now dediğimde telefonda lg logosu 1 sn.ye görünüyor ondan sonra kapanıyor sürekli reset atıyor lütfen bir yardımcı olun bu işin uzmanı arkadaşlardan yardım bekliyorum. her yaptığımda işte sonuç oldu. yardım bekliyorum arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı