Lg G2'ye uygun Kulaklık

Bob Dolphin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar akşam Teknosa'ya gidiyorum. Telefonumun yanında gelen kulaklık bozuldu. En fazla 50 TL'ye önerebileceğiniz kulaklık var mı? Tuşlu ve mikrofonlu olmasını tercih ediyorum.

Dostum benim de G2 kulaklığım bozuldu ve 3 gün önce yeni bir kulakiçi kulaklık aldım.
Bütçeni 90 liraya çıkartabilirsen, VatanComputer internet üzerinden 90 liraya Sennhiser XC200 ll alabilirsin. Gerçekten Bass konusunda da çok iyi bir kulaklık, kulağını rahatsız edecek seviyede yüksek ses verebiliyor. Tizleri de bassları da gayet iyi. Ayrıca izelasyonu da iyi, öneririm.
Sennheiser Cx 200-2 Street Kulakiçi Kulaklık- (Siyah) - Vatan Bilgisayar

Dostum benim de G2 kulaklığım bozuldu ve 3 gün önce yeni bir kulakiçi kulaklık aldım.
Bütçeni 90 liraya çıkartabilirsen, VatanComputer internet üzerinden 90 liraya Sennhiser XC200 ll alabilirsin. Gerçekten Bass konusunda da çok iyi bir kulaklık, kulağını rahatsız edecek seviyede yüksek ses verebiliyor. Tizleri de bassları da gayet iyi. Ayrıca izelasyonu da iyi, öneririm.
Sennheiser Cx 200-2 Street Kulakiçi Kulaklık- (Siyah) - Vatan Bilgisayar

Tamam ağabey düşüneceğim bunu, sağol. Ayrıca bu bütceye önerebileceğin kulaklık var mı?

Hocam bende de sennheiserın kulaklığı var bence bu markadan şaşma kulaklıkta. Bende sanırsam modeli mx 200 olan var ben kulak içi sevmediğim için bunu almıştım vatanda goldda felan 50 55 ken 1 yıl önce media markttan 35 e almıştım. Bence sennheiserin kulaklıkları media marktta daha ucuz orayada bakabilirsin.

Hemen hemen her kulaklığın değerleri aynı, kulaklık önermek tamamen deneyimlere dayalıdır.
Kullanmadığım bir kulaklığı öneremem.
Tamam ağabey teşekür ederim ya bu kulaklığı yada Philips kulaklığı alacağım.

Şimdi öğrendim LG servisine sipariş verdiğine 40 TL'ye QuadBeat2 kulaklık getirtiyorlarmış. Sanırım seçimim o olacak. Bekleyemessem muhtemelen Urbanears Bagic alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı