LG G3 AnTuTu Performansı

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    41
Telefon Bimeks'ten, orijinal tabii...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah yaptım hemen açar açmaz. :D Sonuç bu ısındıgında bir şey söylemiyorum. G2'den bile düşük çıkıyor maalesef. :(

Screenshot_2014-08-10-09-42-09.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kullandığınız ANTUTU uygulamasının sürümleri eski, eski uygulamaları güncelleyin öyle test edin burada yanlış bilgi paylaşmayın.
Antutu'nun son sürümü v5.3'dür

Bu'da v5.3 LG G3 32 GB 3GB Ram sonucu;
Screenshot_2014-11-28-20-34-20.png

Note 4 daha sonra çıkmasına rağmen o ekranla bile PPI değerinde düşük kalkmakta. G3 534 PPI, Note 4 515 PPI tabi bu fark gözle anlaşılmaz.
Ayrıca ben tasarım olmayan telefonu almam tasarımı 0 düz geldi düz gidecek. Samsung Galaxy S4'en geçmiş birisi olarak söylüyorum eziyet çekmişim resmen oyuncakmış telefonum. Şimdi masaya koyunca G3'ü masadan Samsung'ları topluyorlar. Oyun konusunda Note 4'ün iyi olması kadar doğal bir durum yok bunu inkar edende yok. Gülüş tarzından "Hahahahahahaha" yaşını belli ediyorsun zaten. O yüzden ne anlatsam sana boş gelir kralsın..

Öncelikle kullandığınız ANTUTU uygulamasının sürümleri eski, eski uygulamaları güncelleyin öyle test edin burada yanlış bilgi paylaşmayın.
Antutu'nun son sürümü v5.3'dür

Bu'da v5.3 LG G3 32 GB 3GB Ram sonucu;
Eki Görüntüle 34560

Note 4 daha sonra çıkmasına rağmen o ekranla bile PPI değerinde düşük kalkmakta. G3 534 PPI, Note 4 515 PPI tabi bu fark gözle anlaşılmaz.
Ayrıca ben tasarım olmayan telefonu almam tasarımı 0 düz geldi düz gidecek. Samsung Galaxy S4'en geçmiş birisi olarak söylüyorum eziyet çekmişim resmen oyuncakmış telefonum. Şimdi masaya koyunca G3'ü masadan Samsung'ları topluyorlar. Oyun konusunda Note 4'ün iyi olması kadar doğal bir durum yok bunu inkar edende yok. Gülüş tarzından "Hahahahahahaha" yaşını belli ediyorsun zaten. O yüzden ne anlatsam sana boş gelir kralsın..
Samsung un ekranı lg den iyi bide bataryayla gel. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı