LG G3 Beat İncelemem

LG’nin sevilen amiral modeli G3’un mini modeli olarak tabir edilebilecek yeni modeli olan G3 Beat’i inceledim. Video hakkında olumlu/olumsuz tüm düşüncelerinizi yorum olarak yazarsanız gelecekte bu hatalarımı düzeltebilirim. Şimdiden teşekkür ederim, iyi seyirler!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok iyi izlerken insan sıkılmıyor abi fakat biraz yavaş konuşsan daha iyi gibi. Böyle gidersen bence çok yükselirsin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone mi alınmalı bu mu ?

G3 beat mı almalıyım , galaxy s4 mü yoksa g2 mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
g3 beat mı almalıyım , galaxy s4 mü yoksa g2 mi ?
S4'ü hemen eliyoruz bu seçenekler arasından.

G2 ve G3 Beat kalıyor. G2 donanım olarak daha yüklü bir telefon.
Ancak senin hoşuna hangi telefon gidiyorsa onu al.

G3 Beat'ın G3 havası estirdiğini de unutma. Açıkçası ben hiç düşünmeden 400TL daha ucuz olduğu için Beat modelini tercih ederdim.
Sonuçta yapacağım 3 şey var. Sosyal medya - müzik dinlemek - video - fotoğraf çekmek.
G3 Beat'ın lazer odaklamaya sahip olduğunu da unutma derim.

Ben sadece ama sadece G3'e benzediği için ve fiyatının makul olduğu için G3 Beat'i tercih ederdim. Bunları söylerken G2 kullandığımı da not geçeyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı