LG G3 Beat İncelemem

LG’nin sevilen amiral modeli G3’un mini modeli olarak tabir edilebilecek yeni modeli olan G3 Beat’i inceledim. Video hakkında olumlu/olumsuz tüm düşüncelerinizi yorum olarak yazarsanız gelecekte bu hatalarımı düzeltebilirim. Şimdiden teşekkür ederim, iyi seyirler!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın bu telefonları 2 ayrı dalda yarıştırabiliriz.

G2 ve S4 aynı fiyat, G3 Beat ise 3/1 oranında daha ucuz.
G2 ve S4 karşılaştırılırsa S4 uçar gider, S4 zaten tahtını G2'ye kaptırdı. Detaya girmiyorum, geçmiş konularda çok kaynak var.

Daha sonra ise 1400 liralık G2 ile 1000 liralık Beat'ı karşılaştırırız. G2 şahane bir tercih olur, içi dışı on numara bir telefondur.
Ancak bütçesi yeterli olmayan arkadaşlar Beat modelini tercih edebilir, ihtiyaçlarını yine karşılar, kamerasının odaklaması falan gerçekten iyi.

1200 liraya ithalatçı firma garantili G2 ile karşılaştırırsanız işte o zaman kesinlikle G2 derim. Ki ben ithalatçı firmadan yanayım.
Telefonu alıp düşürmekten başka bir halt ettiğimiz yok, boş yere kullanmayacağım bir servise 200TL vermem ben.

O parayı gider kasko şirketine verir 2 yıl boyunca elimi kolumu sallaya sallaya kullanırım telefonumu.

Çok kararsızım g3 beat hd, g2 fhd 100 tl fiyat farkı var o önemli değilde acaba hangisi daha iyidir çok kararsızım.

1100-1200 liralık ithalatçı firma modelini alacaksanız hiç düşünmeden G2'ye yönelin.
İyi bir kılıf ve ekran koyucuyu almayı unutmayın, benim gibi kılıfsız kullanacaksanız da kaskosunu yaptırın.
100 liraya 1 yıl rahat edersiniz, telefonun ekranı kırılırsa kasko bedelinin 3-4 katı para gider.
Ve emin olun o telefon öyle veya böyle bir gün kırılır.

@BilgisayarKurdu söylemiş zaten G2'yi tercih etmelisiniz bence.

Teşekkürler herkese, umarım. :)

Çok İyi İzlerken İnsan Sıkılmıyor Abi Fakat Biraz Yavaş Konuşsan Daha İyi gibi Böyle Gidersen Bence Çok Yükselirsin :)

İnceleme gayet iyi. Youtube kanalını takibe aldım. :)

Lg g3 incelemeni de çok beğenmiştim sanırım teknoloji dünyasına yeni bir editör daha katılacak. :)

Bravo ve eline sağlık gerçekten güzel ve net bir inceleme olmuş.

İnceleme çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık. Ge 3 diyince tüfek inceler gibi olmuş :neşeli:. Yarı otomatık tam otomatik tekli :neşeli:

İnceleme çok başarılı gerçekten. Oturup baştan sonra izledim. Kanalını takibe aldım. Diğer incelemelerini bekliyoruz :) Yalnız konuşmanı biraz yavaşlatırsan daha iyi olur :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı