LG G3 mü Samsung Galaxy S5 mi ?

S5i inceledim biraz bir tanıdığım aldı. Sevmedim. Note 4 veya Z3 alın derim. Ben G2 kullanıyorum çok memnunum ama G3'ün ısınmasıdan şikayetçi olan çok var.

G3 Güzel cihaz fakat pil , ısınma , kronik çatlaklık gibi problemleri var. İkisi arasında S5 derim. Fakat S5 'te tavsiye edebileceğim bir cihaz değil maalesef. Farklı telefon olarak Xperia Z2 veya Note 3 öneririm.

Lg g3 kullanıcısıyım normal kullanımda ısınmıyor 4.4'te ısınma sorunu vardı 5.0 da o sorun giderildi hatta telefon ısındı diye parlaklık %100 açılmıyor %90'dan sonrasına telefon izin vermiyordu suan öyle sorunlar yok ama oyun oynayan birisi isen oyunlarda ısınması çok normal ben oyun oynamıyorum o konuda bişey diyemem.

Snapdragon 800ler her telefonda ısınıyor,sadece kasa yapısı bakımından metal olanlar ısı iletkenliğinden dolayı daha az ısınabilir htcde belki.
Ben LG G3 kullanıyorum, yeni cihaz alacaksan en azından teknolojiyi yakalamak adın G3 tavsiye ederim.
2K ekran, 4k video çekimi, 3GB ram vs.
Ben ısınma yaşamıyorum, şarja gelecek olursak, ekran kullanım süresi olarak yoğun kullanımda 4 saat civarı, normal kullanımda 5-6 saat civarı ekran süresi görülüyor.

LG G3 tam bir admiral gemisi LG adına. Ekranı gerçekten iyi diyor herkes. Hatta bir aralar gözümü kararttım Turkcell'den faturalı hat ile alacaktım. Güncelliğini ve yeterliliğini uzun zaman kaybetmeyecek bir telefon. Fakat herkesin dediği gibi de bir şarj sıkıntısı var. Fakat bir çoğumuz işte, okulda geçiyor gününü. LG G3 canavar gibi bir ekrana sahip. Ekranı kapattıktan sonra şarj süresini elbette uzatacaksınız. Zaten aralıksız olarak ne kadar kullanabileceksiniz ki? Taşıma konusunda S5 daha compact gelebilir ama F/P olarak LG G3 gerçekten iyidir. Ve unutulmaması gerekir ki 13MP çözünürlükle lens ve OIS destekli 4K çekim yapabilen bir kamerası var.

G3 ü neden pil ve ısınma yüzünden bu kadar kötüleniyor anlamıyorum.Telefonun diğer özelliklerine bakılırsa pil ve ısınma göze takılacak bir problem değil.Pil dersek zaten hızlı şarj oluyor 3000 mh amper pil var adamlar daha ne yapsın gidersin yedek batarya alırsın sorun kalmaz zaten günü rahat bir şekilde kurtarıyor.Isınma konusuna gelince bir telefon ne kadar ısına bilir elinizi yakacak hali yok :).Canavar gibi bir ekran canavar gibi bir performans.Gayet normal diye düşünüyorum tabiki bunlar benim şahsi görüşüm herkesin fikri aynı olamaz.Ben böyle düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı