LG G3 mü SAMSUNG GALAXY S5 mi ?

O zaman fabrika hatasıdır.Çünkü genel olarak ben çevremden samsung hakkında pek şikayet almıyorum.Bu çökmeyide ilk kez sizden duyuyorum.

Valla ne olur bilmem ama iade edeceğini söylüyordu. Servis şey demiş hatta tam hatırlamıyorum ama android eski sürümü kuruluymuş yenisini bir anda yükleyince mi ne çökmüş öyle bir şeydi yanlışım olmasın tam hatırlamıyorum.

Z2 ile G3 arasında kaldım S5 in çoğu özelliğinin göstermelik olması, 2Gb RAM i olması ve 16gb depolaması G3 ile arasındaki farkı ortaya koyuyor ve pazarlama amaçlı konulmuş günlük hayatta işime yaramayacak özellikler dolayısıyla eledim.G3 mü Z2 mi sorusunda da Knock Code ve lazer odaklama gibi ince ve benim çok sevdiğim detayların bulunması G3 e itti. Isınması ve Adreno 330 ekran bileşeninin Quad hd çözünürlüğe hazır olmadığını düşünüyordum ama Z2 nin tasarımı gerçekten çok düz duruyordu.Neredeyse tuşsuz bir telefon olan G3 tasarım olarak beni etkiledi ve almamı sağladı.Kameranın benim için çok önemli olmadığını konu başında belirtmiştim ve lazer odaklama ne kadar gösteriş gibi dursa da gerçekten çok işe yarayan bir özellikmiş.Sizlerin oylarınız da beni bu modele itti.Keşke Z2'yi de koysaydım ama G3 aldığım için mutluyum ve pişman değilim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı