Samsung Galaxy S5 mi? Lg G3 mü?

Dostum üslubunla şansını fazla zorluyorsun. Çevremde G2'ye G3 romu atıp kullanan var ve memnun da. Hatta kendimde test ettim ve cihaz gayet stabil şekilde çalışıyor. Eğer buradan örnek vermek gerekirse @BilgisayarKurdu G2'ye G3 romu atıp da kullanıyor. Ayrıca dedim ki orada "... sıkı bir müzik dinleyicisi isen istesen de istemesen de kulaklık takarsın.". Yani değilmişsin bunu anlıyoruz. Yada arsız bela açıp dinleyen apaçi tiplerdensindir.
2 3 ay Cloudyg3 romunu kullandım. Tek değişen arayüz, g3teki çift ekran gibi özelliklerdi. Kamera yine kötüydü, ses yine kötüydü, kasa gıcırtısı yine vardı, kasa kalitesi yine kötüydü, batarya yine çıkmıyordu, hafıza kartı yine takılmıyordu, ram 3gb yine olmuyordu, ekran yine Full HD. G3 romu sadece arayüz olarak aratmaz g3ü o kadar. Bana kalkıp buradaki gereksiz özellikleri sanmayın çünkü kendi adınıza konuşuyorsunuz. Genel ve doğru yorumlar yapacaksınız konuşun rica ediyorum.

@SypeR sağlam saçmalamışsın yönetici kardeş. Apaçi dediğin adam hem G2 hem G3 kullanıyor. Aradaki farkı herkesten iyi biliyor. Geliştiricinin port romlarıyla G3 yapamazsın telefonu.

Biriniz de mantıklı bir şey yazsanız. Hep sallamasyon konuşuyorsunuz. 4 çekirdek neden var düşünmediniz mi? Bu çekirdekler işlemci performansını arttırıyor ve ısınmasını engelliyor. Böylece bataryadan fazla enerji almıyor. Biraz düşünseniz anlayacaksınız. Ram yüksek olması demek telefonun kasmaması ve işlemciyi rahata kavuşturmaktır. Böylece ısı azalır telefon iyi bir şekilde çalışır. Hani az düşünseniz ne alıp almayacağınızı bilirsiniz. LG ve Samsung'da ki mühendisler gerizekalı da bunu düşünemedi, siz düşüneceksiniz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı