LG G3 Nereden ve Nasıl Almalıyım ?

MHLove

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada.com ile kliksa.com arasında kaldım ikisi de uygun fiyata satıyor. Titan rengi düşünüyorum ancak hepsiburada.com 1-2 hafta içinde kargo olur yazıyor titan rengi için. kliksa'da böyle birşey yok sanırım. Sizce nereden almalıyım ? Hepsiburada mı kliksa mı ? ve ayrıca 32 gb modelini alacağım. micro sd kart almalı mıyım ? alırsam 16 mı yoksa 32 gb mi olmalı ? Birde bu micro sd ler ne işe yarar tam olarak ? Yani evet hafıza artırıyor, ama bunlar dahili depolamayla birleştirilebiliyor mu ? Ve bunların yazma hızları felan var. Bazıları diyor işte, bu ürünü aldım kasma felan yok 1080 p video çekiminde donmuyor felan diye. Bunun buna nasıl bir etkisi olabilir ki ?

Evet çok araştırdım ancak tasarım olarak da hertürlü g3'ü çok beğeniyorum. Şimdilerde son serileri yapıldığı için sorunlarını en aza indirgenmiştir. Düzgün bir kulanımla yaklaşık 3 yıl götürürüm diye düşünüyorum. Çoğu kişi yok olmaz yok g3 sorunlu diyor ama ben çok sevdim açıkcası. şarj sorununu da halledeceğim taşınabilir cihaz ile, parlaklık ve gereksiz uygulamaları da halledersem işimi rahatlıkla görecektir. Zaten oyun düşkünü de değilim. Android M ile daha stabil olacağını düşünüyorum. Soruma nasıl bir cevap verirsiniz peki şimdi ?

Hepsiburada' dan alabilirsin. Alırken bonusbay kullanmayı unutma.
Teşekkür ederim, Bonusbay'e kaydoldum, bu bilgiyi verdiğiniz için çok sağolun. Bu ve bundan sonraki alışverişlerimde bunu kullanarak kazanabilirim aynı zamanda. LG G3 32 GB TİTAN Alıyorum. Hepsiburada.com'dan. İyi midir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı