LG G3, S5, Note4 veya Nexus 6 ?

Burobro

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Ben telefon alıcam ama çok kararsızım. LG G3 mü, S5 mi, Note4 mü (sadece büyüklüğü sıkıntı yoksa direk note4 alırdım) mü yoksa 26 ekimde çıkıcak nexus 6'yı mı beklemeliyom? Tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende note 3 için çok mu büyük acaba diyodum ama adamlar tek elle kullanım için herşeyi düşünmüşler. Boyut tamam diyosan note4 boyutu sıkıntı olur diyosan s5 al.

Bence G3 düşünebilirsin, bugün bir arkadaşımda gördüm oldukça güzel. 4K ekran çözünürlüğü var zaten görüntü, fotoğraf kalitesi de çok iyi gördüğüme göre. Fiyatı da diğer rakiplerine göre uygun.

Bence G3 düşünebilirsin, bugün bir arkadaşımda gördüm oldukça güzel. 4K ekran çözünürlüğü var zaten görüntü, fotoğraf kalitesi de çok iyi gördüğüme göre. Fiyatı da diğer rakiplerine göre uygun.
Efendim doğru demişsiniz. Gerçekten güzel canlı bir ekranı var fakat ekran çözünürlüğü 4 K değil onu belirtmek isterim. 2,5 K yaklaşık.

Ben Samsung Galaxy S5 kullanıyorum, performansından memnun kaldım. LG G3 arkadaşımda var ve iyi olduğunu söyledi. Nexus 6 bildiğiniz gibi Motorola şirketi tarafından yapılıyor ve fragmanı yayınlandı. Samsung Galaxy Note 4'ü yakında inceleme şansım oldu ve çok iyi bir telefon. Nexus 6 bana göre iyi olmadı. LG G3 ve Samsung Galaxy S5 yerine Samsung Galaxy Note 4 almanı tavsiye ederim. Eğer büyük bir telefon istemiyorsan Samung Galaxy Alpha modelini tavsiye ederim.

Samsungun alınacak tek telefon serisi note serisidir benim düşüncemde. Samsung Note4 G3ten kat kat iyidir. Şöyle düşün kamyonun var (yani 2k ekran) ama kamyon motorun yok da; otomobil motorun var g3 te. Hem yakıtı çok harcıyor. Hem de her konuda performans gösteremiyor. Note 4 e bakarsak gene durum değişiyor. 2k ekran var ama o 2k ekranı taşıyacak motor da var. Adamlar lg gb 2k ya yetmeyen 330 gpu koymamış. 420 olandan koymuş. Hatta diğer versiyonunda mali t760 var. Adreno 420 den de iyi bi gpu. Şimdi sen düşün bir. Rahat rahat 2k kullanmak mı istersin yoksa şöyle böyle mi? Ekran olayını da geçelim bataryası da problem g3 ün.Note 4 gpu su ekranı kaldırabildiğinden şarjı da fazla tüketmiyor. Tüketse nolacak hem. Adamlar vaad etmiş, yarım saatte şarjın yarısını dolmuş bil demiş. Note 4 ile nexus aynı özelliklerde gelmiş hemen hemen. Ama Note4 daha dolu gelmiş. Diğerlerine bakma bile. Ya Z3 ya Note 4 diyorum düşünürsen.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı