Galaxy S5 vs LG Nexus 5

G3 sorunluda S5 sorunlu değil mi ? S5'de TouchWiz sıkıntısı olduğu belli, G3'de ısınma sorunu var kabul ediyorum ama G3 daha mantıklı geldi bana. Z2'de olabilir tabii. Nexus'a gelecek olursak en azından güncel bir telefon, sırf güncelliğinden ve saf Android olduğu için tercih ediliyor zaten.
Daha önce S5 kullandın mı ?

Bir yılı aşkın süredir S5 kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısı yok. Son derece stabil olan cihaz kendinden gelen 5.0 ile de en stabil halini aldı diyebilirim. 13 ay gibi bir sürede en ufak bir sorunla karşılaşmadım ben. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Son düzenleme:
Ben zaten böyle birşey demedim.
Öyle bir şey söylediğinizi yazmadım zaten. Nexus 5'i önermişsiniz güncelleme gelmesi nedeniyle. Ben de güncelleme gelmesi daha iyi ve gülü yapmaz. Zaten demek istediğim o değil. S5'in sorunlu bir telefon olduğunu ortaya attınız, kanıtlamanızı istiyorum.

Ben telefonu kullandığımda Lollipop yoktu ve o zamana göre cevap yazdım dedikleriniz doğrudur ama hala ben tavsiye etmem.
Lollipop güncellemesinden önce de çok bir şey değişmemişti. Şuan bu konuda kanıt istediğimiz için cevapları kıvırdığınızı düşünüyorum. Madem öneri konusuna cevap yazıyorsunuz, biraz araştırın o halde. Yazdıklarınız başkasının verdiği kararda etkili oluyor çünkü. Konuyu açan arkadaşımız, yazdığın iletiden dolayı yanlış bir tercih yapabilirdi.

Lollipop güncellemesinden önce de çok bir şey değişmemişti. Şuan bu konuda kanıt istediğimiz için cevapları kıvırdığınızı düşünüyorum. Madem öneri konusuna cevap yazıyorsunuz, biraz araştırın o halde. Yazdıklarınız başkasının verdiği kararda etkili oluyor çünkü. Konuyu açan arkadaşımız, yazdığın iletiden dolayı yanlış bir tercih yapabilirdi.
Kelimelerinizi düzgün seçin lütfen ve hala yazdığım mesajın arkasındayım S5'in sorunlu olduğunu haricindeki mesajın tamamının arkasındayım. G3 bence S5'den daha iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı