LG G3 Sıkça Sorulan Sorular: SSS

Lafım meclisten dışarı diyorsun ama sanki o laflar bana doğru geliyor.
Beni bilen gayet iyi biliyor merak etme.

G2'yi de gördüm test ettim, G3'ü de gördüm test ettim. %100 parlaklık altında G3 ile 20 dakika oyun oynamaya kalktığında % kaç şarj harcadığını bilsen savunmaya devam etmezdin.

Bence siz Iphone'dan sonra falan G3 kullandınız o yüzden bu kadar yükseklerde tutuyorsunuz.
G2'den G3'e geçen birisi için hayal kırıklığı yaratır.

Lafım meclisten dışarı diyorsun ama sanki o laflar bana doğru geliyor.
Beni bilen gayet iyi biliyor merak etme.

G2'yi de gördüm test ettim, G3'ü de gördüm test ettim. %100 parlaklık altında G3 ile 20 dakika oyun oynamaya kalktığında % kaç şarj harcadığını bilsen savunmaya devam etmezdin.

Bence siz Iphone'dan sonra falan G3 kullandınız o yüzden bu kadar yükseklerde tutuyorsunuz.
G2'den G3'e geçen birisi için hayal kırıklığı yaratır.

Gerçekten sana demedim. G2den geçtim. Hayal kırıklığı yaşattığını söyledim zaten hatta G3 almak isteyenlere yedek batarya önerdim :) %100 parlaklık ile her telefonu test ederiz. Oyunlar Full HD olduğu için fazla fark olacağını sanmıyorum. Ama G3 illaki kötü performans sergiler.

Benim yeğenler 9000küsur mah'lik tableti 5 saatte bitiriyor. Bunun yarışı yapılmıyor burada. N.Ş.A.'da G3 bataryası günü rahatlıkla çıkarıyor. Benim abimdeki G2 tam 1 haftada %10'a indi. Abartmıyorum. 1 hafta gayet "pasif" bir şekilde kullandı. :D Çünkü interneti yok, sadece wifi olunca bağlanıyor. Telefon görüşmesi yapıyor. Mesaj atmaz. İnternet olunca haber programlarına bakar, youtube'da takılır. Bu şekilde 1 hafta kullandı ve %10. Hiç unutamam, sabah 6da evden %12 şarjla çıkıp akşam 7de eve %5 şarj ile girdi. 1.5 saat civarı telefonla görüşmüş sadece. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı