LG G3'ten Sony Xperia Z3 Geçmek Mantıklı mı?

Eray Ünal

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
LG G3 telefonumu yaklaşık olarak 4 aydır kullanıyorum ve herşeyiyle memnunum diyebilirim fakat ekran süresi konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum. Android 5.0'dan 4.4.2 ye tekrar döndüm ve biraz ekran süremi uzatmayı zorda olsa başardım. 3G kullanımda parlaklık 100'de 3-3,5 saat ekran süresi alıyorum. Merak ettiğim Sony Xperia Z3'ün pil durumu nasıldır, ne kadar ekran süresi alabilirim ve G3'ten Z3'e geçmeye değer mi?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Hayır mantıklı değil yani benim düşüncem böyle LG G3 pil durumu hariç Z3' ten her yönüyle daha iyi sırf pil durumu için Z3' e geçersen pişman olursun LG G3' ü bırakma devam et.

ben de z3 kullanıyorum. dün denedim yüzde 30 parlaklıkla 7 saati geçik bi kullanım aldım. stamina modu ve greenify gibi programlar olmadan. hatta bu 7 saatın bir, bir buçuk saati asphalt oynadım genel olarak oyunlarda 3 dakkada yüzde bir düşüyor.

Xperia Z3 ile parlaklık 50 Wifi açık film izlerken 7 saat ekran süresi alıyorum. :)
Cidden çok iyi bir süre ben bu aldığım 3-3,5 saati sadece Facebook, Whatsapp ve Clash of Clans'tan alıyorum bu da biraz düşündürüyor beni.
Hayır mantıklı değil yani benim düşüncem böyle LG G3 pil durumu hariç Z3' ten her yönüyle daha iyi sırf pil durumu için Z3' e geçersen pişman olursun LG G3' ü bırakma devam et.
Telefonum'dan zaten pili hariç çok memnunum ama millet 6-7 saat ekran süresi alırken benim 3 saat almam canımı sıkmıyor değil.
ben de z3 kullanıyorum. dün denedim yüzde 30 parlaklıkla 7 saati geçik bi kullanım aldım. stamina modu ve greenify gibi programlar olmadan. hatta bu 7 saatın bir, bir buçuk saati asphalt oynadım genel olarak oyunlarda 3 dakkada yüzde bir düşüyor.
Oyun oynamanıza rağmen çok iyi bence.

Bugün de denedim aynı şekilde şuanlık 6 saat 16 dakikalık ekran kullanımım var. Bunun 2 saat 11 dakikası asphalt oynarken alındı ve parlaklık yıne yüzde 30 da idi. şarjım yüzde elliye geldikten sonra parlaklığı sıfıra alıp stamina modunu açtım şuan hala yüzde 16 şarjım var ve en az 2 saat whatsapp kullanımında gideceğini düşünyorum.

Hocam z3 u almak için ek para vereceğinize o paraya 1 batarya ve doldurma kiti alın daha karlı çıkarsınız birini bitirirken diğeri dolar sınırsız sarj çıkar ortaya. :D
Yani bunun gibi bir sürü alternatifler var dediğin gibi madem LG G3' ün pilinden memnun değilsin Z3' e vereceğin parayı batarya ve batarya doldurma kitine ver daha mantıklı bir seçenek.

Hocam z3 u almak için ek para vereceğinize o paraya 1 batarya ve doldurma kiti alın daha karlı çıkarsınız birini bitirirken diğeri dolar sınırsız sarj çıkar ortaya. :D
Yani bunun gibi bir sürü alternatifler var dediğin gibi madem LG G3' ün pilinden memnun değilsin Z3' e vereceğin parayı batarya ve batarya doldurma kitine ver daha mantıklı bir seçenek.
Bunları sürekli yanımda taşımak zorundayım ama :(

Bugün de denedim aynı şekilde şuanlık 6 saat 16 dakikalık ekran kullanımım var. Bunun 2 saat 11 dakikası asphalt oynarken alındı ve parlaklık yıne yüzde 30 da idi. şarjım yüzde elliye geldikten sonra parlaklığı sıfıra alıp stamina modunu açtım şuan hala yüzde 16 şarjım var ve en az 2 saat whatsapp kullanımında gideceğini düşünyorum.
Çok iyi gözüküyor. Sanırım ben 2 saat Asphalt oynasam şarj biter :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı