LG G3'ün fiyatı düşer mi?

JohnnySins

Hectopat
Daha fazla  
Kendime yakın zamanda Smart Phone almayı düşünüyorum. 1200 TL bütçem var zorlamayla 1400 civarı. G3 almak istiyorum fakat fiyatı pahalı bu fiyatta kalır mı yoksa düşer mi? Düşerse ne zaman düşer? Ne kadar? Yoksa G2 alacağım ve bu telefonlar uzun vadede ne kadar gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G2 derim ben LG G3 kullanıyorum pili 1 günü kurtarmıyor, kasma ve donma sorunu var ve internet, oyun, kamera gibi şeylerde çok ısınıyor.

LG G2 kullanıyorum taş gibi harika bir telefon. Ekranı mükemmel, performansı harika kesinlikle süper bir telefon. G3'de güzel fakat yeni ekranı çok yüksek enerji çektiği için bataryası daha çabuk bitiyor. G2 derim.

Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş. G3 kolay kolay düşmez, 6 ay daha beklersin gibi. LG G2 uzun süre dayanır. Ben alalı 10 ay oldu. İlk günkü halinden tek farkı Android sürümü. :)

Siz de ART moduna geçin. Nasıl geçilir derseniz; Geliştirici Seçeneklerinden Çalışma Zamanına tıklayın ve ART'yi seçin. Telefon yeniden başlayacak ve tüm uygulamalar uzun süre optimize olacak. Telefonun ART moduna oturması zaman alabilir. İlk başlarda kasabilir. Sabırlı olun.

Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş. G3 kolay kolay düşmez, 6 ay daha beklersin gibi. LG G2 uzun süre dayanır. Ben alalı 10 ay oldu. İlk günkü halinden tek farkı Android sürümü. :)

Siz de ART moduna geçin. Nasıl geçilir derseniz; Geliştirici Seçeneklerinden Çalışma Zamanına tıklayın ve ART'yi seçin. Telefon yeniden başlayacak ve tüm uygulamalar uzun süre optimize olacak. Telefonun ART moduna oturması zaman alabilir. İlk başlarda kasabilir. Sabırlı olun.
Art mod ile dalvik arasındaki fark nedir?

ART modu, uygulamaları ön belleğe almadan açar. Yüklerken geç yükler, açarken daha hızlı açılır. Telefonun ısınmasını engeller ve daha uzun süre batarya ömrü verir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı